To nejlepší nakonec, Bruce Wayne může zachránit rodiče. Poslední trailer Flashe slibuje komiksové orgie

Foto: Warner Bros.

Očekávaný Flash je už za rohem, fanoušci komiksových filmů odpočítávají poslední dny do premiéry. Warneři a DC reagují vypuštěním finálního traileru, na který je radost se dívat. Upoutávka s sebou přinesla tunu nových záběrů, odhodlaného Barryho Allena, více Bruce Waynea s tváří Bena Afflecka a jeden zpackaný výlet multivesmírem.

Film The Flash má být odrazovým můstkem nového DCU, které v únoru tohoto roku představil James Gunn. Právě on označil nového Flashe za jeden z nejlepších superhrdinských filmů, jaké kdy viděl.

Ve filmu The Flash se střetávají světy, když Barry použije své superschopnosti k cestování zpět v čase, aby změnil události z minulosti. Když však jeho pokus o záchranu rodiny neúmyslně změní budoucnost, Barry se ocitne v pasti reality, v níž se vrátil generál Zod, hrozí vyhlazení a není superhrdinů, na které by se mohl obrátit. Tedy pokud se Barrymu nepodaří přimět úplně jiného Batmana, aby se vrátil z důchodu a zachránil uvězněného Kryptoňana… i když ne toho, kterého hledá. Nakonec, aby zachránil svět, ve kterém se nachází, a vrátil se do budoucnosti, kterou zná, je Barryho jedinou nadějí závod o život. Bude však přinášení nejvyšší oběti stačit k resetování vesmíru?

Režisérem The Flashe je Andy Muschietti, talentovaný tvůrce nové verze hororu TO, se kterým James Gunn hodlá spolupracovat i v budoucnu. V hlavních a vedlejších rolích se objeví Ezra Miller, Ben Affleck, Michael Keaton, Sasha Calle a Michael Shannon.

The Flash má českou premiéru 15. června.

Foto: Warner Bros.