To nejlepší nakonec, Bruce Wayne může zachránit rodiče. Poslední trailer Flashe slibuje komiksové orgie

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Očekávaný Flash je už za rohem, fanoušci komiksových filmů odpočítávají poslední dny do premiéry. Warneři a DC reagují vypuštěním finálního traileru, na který je radost se dívat. Upoutávka s sebou přinesla tunu nových záběrů, odhodlaného Barryho Allena, více Bruce Waynea s tváří Bena Afflecka a jeden zpackaný výlet multivesmírem.

Film The Flash má být odrazovým můstkem nového DCU, které v únoru tohoto roku představil James Gunn. Právě on označil nového Flashe za jeden z nejlepších superhrdinských filmů, jaké kdy viděl.

Ve filmu The Flash se střetávají světy, když Barry použije své superschopnosti k cestování zpět v čase, aby změnil události z minulosti. Když však jeho pokus o záchranu rodiny neúmyslně změní budoucnost, Barry se ocitne v pasti reality, v níž se vrátil generál Zod, hrozí vyhlazení a není superhrdinů, na které by se mohl obrátit. Tedy pokud se Barrymu nepodaří přimět úplně jiného Batmana, aby se vrátil z důchodu a zachránil uvězněného Kryptoňana… i když ne toho, kterého hledá. Nakonec, aby zachránil svět, ve kterém se nachází, a vrátil se do budoucnosti, kterou zná, je Barryho jedinou nadějí závod o život. Bude však přinášení nejvyšší oběti stačit k resetování vesmíru?

Režisérem The Flashe je Andy Muschietti, talentovaný tvůrce nové verze hororu TO, se kterým James Gunn hodlá spolupracovat i v budoucnu. V hlavních a vedlejších rolích se objeví Ezra Miller, Ben Affleck, Michael Keaton, Sasha Calle a Michael Shannon.

The Flash má českou premiéru 15. června.

Foto: Warner Bros.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také