Když ji uvidíte, vezmete si život. Trailer španělského hororu V pasti nás vrací do obávaného světa

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Horor se Sandrou Bullock V pasti patří mezi tři nejsledovanější Netflix filmy všech dob. Bylo tedy jen otázkou času, než se do postapokalyptického světa vrátíme. Nakonec se tak stane ve španělském spin-offu, který se bude s největší pravděpodobností odehrávat souběžně se snímkem z roku 2018. V pasti: Barcelona se divákům představuje oznamovacím teaserem.

První upoutávka na film V pasti: Barcelona odhaluje paniku v ulicích španělského města, kde sledujeme, jak se hrůzné události dostávají z Ameriky do Evropy. Odehrává se podobný chaos jako v prvním filmu, kdy lidé padají z nebe a zemi zachvacuje šílenství. V samotném filmu se setkáme s mužem jménem Sebastian, který se snaží pochopit zkázu a zároveň se z města dostat živý. Cestou potká další přeživší, kterým bude muset slepě důvěřovat, aby přežil.

Původní film se odehrává ve světě, ve kterém se šíří záhadná vlna nevysvětlitelných sebevražd vyvolávajících celosvětovou paniku a kolaps civilizace. Poté, co se přeživší dozvědí, že sebevraždy způsobují přízračné bytosti, které při spatření vyvolávají masovou hysterii, začnou lidé nosit pásky přes oči a využívat ptáky v klecích, kteří je před přítomností smrtelné síly mohou ochránit.

V pasti se Sandrou Bullock mělo premiéru před pěti lety, přesto se snímek nadále drží na třetí pozici nejsledovanějších Netflix filmů všech dob (počítají se první čtyři týdny od premiéry). Vyšší sledovanost měla jen apokalyptická komedie K zemi hleď! a akční Red Notice.

V pasti: Barcelona uvede Netflix 14. července.

Z filmu V pasti: Barcelona. Foto: Netflix
Foto: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také