11 skvělých novinek na víkend (nejen) na Netflixu a HBO Max

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Víkendový déšť zcela jistě zpříjemní záplava novinek na streamovacích službách. Netflix nově nabízí kriminální dokument Útok na Bostonský maraton, komediální drama Florida Man nebo opěvovaný český animák Myši patří do nebe. HBO Max již minulou neděli uvedlo akční pecku Bullet Train s Bradem Pittem, premiéru zde má také polský seriál #BringBackAlice. Disney+ láká na Jeremyho Rennera ve vlastním pořadu, zajímavé novinky najdeme také na dalších streamech.

Americká štvanice: Útok na Bostonský maraton – minisérie | Netflix

Archivní záznamy, děsivé rekonstrukce a exkluzivní rozhovory vrhají nové světlo na tragédii, která ochromila celé město. A taky na dva bratry, kteří v ní měli prsty. Od režiséra dalšího povedeného Netflix titulu Neslýchané: Palácová potyčka.

#BringBackAlice – minisérie | HBO Max

Ze dvou pohřešovaných dívek se najde jen jedna. Ta pak musí najít východisko ze svazujícího traumatu. Ze střípků informací, znepokojivých flashbacků a útržkovitých vzpomínek se snaží rekonstruovat minulost. Polský seriál natočený pro HBO.

Bullet Train | HBO Max

Brad Pitt hraje nájemného zabijáka Berušku, který chce vykonávat svou práci mírumilovně, jelikož se mu spousta předchozích kšeftů vymkla z rukou a smůla se mu lepí na paty. Osud má nicméně jiné plány… Akční pecka od režiséra Deadpoola.

Florida Man – minisérie | Netflix

Jako polda si nadělal ostudu a dluhy a teď se vrací na rodnou Floridu. Původně snadná prácička se změní v divokou a nebezpečnou honbu za pokladem. V nekonvenčním kriminálním komediálním dramatu od D. Todda se E. Ramírez a A. Lee vydávají do státu slunečního svitu.

Jeho poslední slova – minisérie | Apple TV+

Minisérie sleduje Hannah (v podání Jennifer Garner), ženu, která musí navázat vztah se svou šestnáctiletou nevlastní dcerou Bailey, aby zjistila pravdu o tom, proč její manžel záhadně zmizel. Seriál podle známého bestselleru.

Myši patří do nebe | Netflix

Ve zvířecím nebi se z myšky a lišáka stanou nejlepší kámoši. Pak se ale převtělí jeden do druhého a jejich přátelství projde náročnou zkouškou. Jan Bubeníček a Denisa Grimmová natočili animák oceněný Českým lvem.

Poslední království: Sedm králů musí zemřít | Netflix

Po smrti krále Edwarda vyrazí Uhtred z Bebbanburgu se svými druhy po boku na dlouhou cestu po rozdrobeném království. Podaří se mu konečně sjednotit celou Anglii? Celovečerní závěr úspěšného seriálu Poslední království od výkonného producenta A. Dreymona, který si v něm i zahrál.

Queenmaker – minisérie | Netflix

Po tragické nehodě se mocná zákulisní hráčka snaží protlačit obhájkyni lidských práv na post starostky. A hodlá přitom zničit bývalého zaměstnavatele. Strhující drama z prostředí politiky. Od režiséra filmu Moje první láska a minisérie Modern Farmer.

Rennervace – 1. řada | Disney+

Rennervace je původní seriál, který sleduje vášeň Jeremyho Rennera pomáhat komunitám po celém světě tím, že přetváří účelová vozidla tak, aby odpovídala potřebám komunity. Mimo velkého plátna je Jeremy milovníkem stavitelství.

Úžasná paní Maiselová – 5. řada | Prime Video

Midge Maisel má dokonalý život. Milujícího manžela stand-up komika Joela, dvě děti, skvělou postavu a nádherné apartmá na Upper West Side. Její život ale nabere úplně jiný směr ve chvíli, kdy Joelův stand-up skončí fiaskem, on se přizná k nevěře a Midge ještě tu noc opustí.

Retro tip: Jestli se rozzlobíme, budeme zlí | Prima+

Foto: Rizzoli Film

Pokud chtějí dosáhnout spravedlnosti, musí dva automobiloví závodníci a věční rivalové Kid a Ben spojit své síly. Když jim gangsteři zničili společnou výhru, krásnou žluto-červenou buginu, přichází za jejich šéfem s požadavkem, aby jim obstaral novou. Kultovní komedie Terence Hilla a Buda Spencera.

Další: Tipy na víkend z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také