Kde sledovat John Wick 4 online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

John Wick 4 je nejnovějším a zároveň nejdelším dílem úspěšné akční série, ve které vystupuje oblíbený Keanu Reeves. John Wick: Kapitola 4 měla kino premiéru 23. března 2023, momentálně tento film není možné sledovat online. Ostatní filmy ze série nabízejí online v CZ nejrůznější streamy v Česku.

John Wick 4 online

Nejnovější díl ze série Johna Wicka aktuálně není možné sledovat online, předchozí díly ale nabízejí nejrůznější streamovací služby dostupné v Česku. John Wick: Kapitola 4 by se mohl objevit online možná v srpnu tohoto roku na iTunes, Google Play a dalších videopůjčovnách. Posléze také na Netflixu, který v minulosti uvedl i minulé filmy.

John Wick na Netflixu

V současné nabídce Netflixu jsou původní John Wick (2014) a John Wick: Chapter 3 – Parabellum (2019) s českými titulky. John Wick: Chapter 2 (2017) lze najít rovněž na Netflixu, ovšem jen v anglickém rozhraní a bez českých titulků.

O čem je John Wick 4

John Wick (Keanu Reeves) odhalí cestu, jak porazit Nejvyšší radu. Než se mu však podaří získat svobodu, musí čelit novému nepříteli, který má mocné spojence po celém světě. Bude to o to težší, že nová spojenectví mění staré přátele v nepřátele… Naši recenzi filmu si můžete přečíst zde.

Foto: Lionsgate

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také