12 hlavních novinek, které v tomto týdnu uvede Netflix

Foto: Světlo a stíny (Netflix), Očista navždy (Universal Pictures), Agent Elvis (Netflix)

Netflix má před sebou poměrně pestrý týden. Hned v pondělí na něj dorazí české komedie Párty Hárd a Párty Hárder: Summer Massacre, ve čtvrtek pak druhá řada populárního fantasy seriálu Světlo a stíny. Velkou pozornost zasluhuje také animovaný snímek pro dospělé Agent Elvis nebo dokument Pornhub: Sex, prachy a internet.

Očista navždy | 13. 3.

Každoroční noc plná anarchie se brutálně zvrhne a dvě rodiny se musí postavit nelítostným zabijákům, kteří chtějí převzít moc nad celou zemí. Páté pokračování dystopické akční hororové série, ve kterém si zahráli Ana de la Reguera a Josh Lucas.

Párty Hárd | 13. 3.

Tři kámoši ze střední uspořádají bláznivý mejdan, aby zabodovali u holek. Celá akce se jim ale rychle vymkne z rukou. Nekorektní komedie z dílny Martyho Pohla.

Párty Hárder: Summer Massacre | 13. 3.

Pokračování filmu Párty Hárd, ve kterém se tři mladí nadrženci rozhodnou prožít léto ve znamení alkoholu a divokého sexu. Ještě bláznivější dobrodružství, než byste čekali.

Pornhub: Sex, prachy a internet | 15. 3.

Dokument, který přináší detailní vhled do úspěchů a skandálů portálu Pornhub očima herců, aktivistů i bývalých zaměstnanců. Celovečerní dokument od režisérky Totálně pod kontrolou.

Zákon džungle | 15. 3.

Dvanáct lidí musí přežít v džungli bez kontaktu se světem. Budou spolupracovat, nebo se za peníze podrážet? A za kolik byste se nechali koupit vy? Když jde o to přežít a vyhrát, převládnou zájmy týmu, nebo jednotlivců? Soutěžní reality show.

Světlo a stíny – 2. řada | 16. 3.

Osiřelá kreslička map Alina Starková na sebe přivolá hněv temných sil, když dá průchod neuvěřitelné moci, která může změnit osud jejího válkou zmítaného světa. Adaptace románových hitů o světě grišů od Leigh Bardugo. V hlavních rolích Jessie Mei Li, Ben Barnes a Archie Renaux.

Až do nebes: Seriál | 17. 3.

Sole se rozhodne převzít nelegální byznys po mrtvém manželovi, aby se co nejlíp postarala o syna. Znamená to ale, že půjde proti vlastnímu otci. Divoké pokračování stejnojmenného filmu.

Agent Elvis | 17. 3.

Animovaná komedie pro dospělé, ve které Elvis vymění svůj slavný kostým za jetpack a jako tajný agent se pustí do boje proti padouchům, kteří ohrožují zemi. Satirický animovaný seriál, ve kterém Matthew McConaughey namluvil titulního hrdinu.

Kouzelníkova slonice | 17. 3.

Odhodlaný hoch přijme od krále tři nesplnitelné úkoly výměnou za kouzelnou slonici a možnost vydat se vstříc svému osudu. Úžasný fantasy příběh podle knihy od Kate DiCamillo.

Nachytaní: Zločin, korupce, kriket | 17. 3.

Slavní sportovci, kteří hrají hodně špinavou hru, a novináři na stopě obrovského podvodu. Dokument o skandální korupci v indickém sportu.

Randál | 17. 3.

S rodinou se přestěhuje do domu, kde vyrůstal, a začne vyšetřovat nehodu v místní továrně, ve které pracoval jeho otec. A na povrch brzy vyplují temná rodinná tajemství. Psychologický thriller z Belgie.

V jeho stínu | 17. 3.

Foto: Netflix

Po otcově smrti vypukne mezi dvěma nevlastními bratry ostrý spor, který bude mít velmi tragické následky. Temné drama, které napsal a natočil francouzský režisér Marc Fouchard.

Další: Netflix novinky z minulého týdne