13 filmů a seriálů, které v týdnu přidá Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix v desátém týdnu roku uvede pro každého něco. Děti se mohou těšit na další díly Ridley Jonesové nebo zdařilou českou pohádku Princ Mamánek, skvělou podívanou si užijí i dospělí. Těm Netflix nadělí Shyamalanův horor Čas, záhadný dokument MH370: Ztracené letadlo, premiérou týdne je ovšem seriál TY a jeho zbylé epizody čtvrté řady, nevynecháme ani filmového Luthera s Idrisem Elbou. Za pozornost možná bude stát soutěžní pořad Outlast.

Ridley Jonesová: Strážkyně muzea – 5. řada | 6. 3.

Odvážná a zvídavá Ridley a její kamarádi střeží poklady uložené v muzeu a taky jedno velké tajemství: v noci totiž všechny exponáty ožívají! Seriál uznávaného Chrise Neea, tvůrce Doktorky Plyšákové.

Čas | 7. 3.

Rodina si vyrazí odpočinout na odlehlou pláž. Tam ale s hrůzou zjistí, že tohle místo urychluje proces stárnutí a celý život tam prožijí za jediný den. Film od režiséra Šestého smyslu, M. Night Shyamalana.

MH370: Ztracené letadlo – minisérie | 8. 3.

V roce 2014 zmizelo beze stopy letadlo s 239 lidmi. Dokumentární seriál o jedné z největších novodobých záhad – letu MH370.

Pěkně daleko | 8. 3.

Máma od rodiny vyrazí na jeden z chorvatských ostrovů, kde zdědila dům. Na téhle spontánní výpravě pak znovu najde radost ze života a možná i novou lásku. Romantická komedie režisérky Vanessy Jopp.

Ukradená vzducholoď | 8. 3.

Pět kluků ve „vypůjčené“ vzducholodi vyrazí na výlet. V bouřce ale uvíznou na ostrově, kde se setkají s různými strašidelnými tvory i nechvalně známým kapitánem Nemem. Legendární film Karla Zemana se vrací na Netflix.

V létě ti řeknu, jak se mám | 8. 3.

Tajemství, pletichy, romantika. Komedie o dlouholetých přátelích, kteří se v zamotané vztahové a milostné síti snaží dosáhnout toho, po čem touží. Jeden z nejhůře hodnocených českých filmů roku 2022.

Princ Mamánek | 9. 3.

Bude mu čtyřicet, ale pořád se nechá na zámku rozmazlovat od maminky. Otec král ho proto s drsným rytířem po boku vyšle do světa, aby cestou už konečně dospěl. Pohádka od Jana Budaře s Janem Budařem.

TY – 2. část 4. řady | 9. 3.

Joe chce v Londýně hodit minulost za hlavu a začít znovu a líp. Cesta to ale bude trnitá a navíc ho ovládne nová posedlost. Netflix konečně uvede zbylé epizody čtvrté řady populárního seriálu o sériovém vrahovi.

Luther: Pád z nebes | 10. 3.

Geniální londýnský detektiv John Luther padl až na úplné dno. Nevyřešený případ mu ale nedá spát, a tak uteče z vězení, aby dopadl sadistického sériového vraha. Idris Elba znovu září v kultovní roli, která mu vynesla Zlatý glóbus a čtyři nominace na cenu Emmy.

Mějte se! | 10. 3.

Rozhlasová stanice, kde kdysi pracoval, ho pozve na oslavu, kam má přijít i jeho dávná láska. Jestli se tam ale s ní chce setkat, musí si nejdřív přivydělat v obchoďáku. Mexický film.

Outlast – 1. řada | 10. 3.

Šestnáct soutěžících bojuje v náročných podmínkách aljašské divočiny o šanci vyhrát velké peníze. Aby ale tihle vlci samotáři uspěli, musí umět táhnout za jeden provaz.

Rana Naidu – 1. řada | 10. 3.

Rana Naidu má mezi bohatými a slavnými pověst schopného muže, co vyřeší každý problém. Život mu ale silně zkomplikuje otec, který se vrátí z vězení. Indický thriller.

Sláva – 2. řada | 10. 3.

Na střední škole zažila brutální šikanu. Po dlouhých letech pak přijde s ďábelským plánem, jak přinutit pachatele, aby za svoje zločiny konečně zaplatili. Pokračování oblíbeného korejského krimi seriálu.

Podívej se na Netflix novinky z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také