12 parádních novinek na víkend (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix měl přes týden nabito, do nabídky dorazilo hned několik očekávaných titulů. Premiéry měly nové řady Holek z červeného gauče, polského Sexify a Vikingů: Valhalla, za pozornost stojí dokumenty Break Point nebo Stopař se sekerou. Novinky doputovaly také na HBO Max – potěší hlavně uvedení loňského chatového hororu X s Jennou Ortegou (Wednesday). Za návštěvu nebo vyzkoušení stojí Prime Video a Apple TV+, kde jsou dostupné nové série Velkého lovu a Shyamalanova Servant.

Break Point – 1. část

Navštivte grandslamové a další slavné turnaje po boku talentovaných tenistů, kteří dělají všechno pro to, aby vstoupili do dějin bílého sportu. Seriál plný akce a napětí. Druhá část sportovního dokumentu dorazí až v červnu. (Netflix)

Film o životě

Dovile náhle umřel otec. Jak komplikované může být zorganizovat pohřeb, když nečekané problémy číhají všude – od márnice až ke květinářství? Náročné dny, kterým jednou musí čelit každý potomek, doprovází především zmatek a shon… (HBO Max)

Holky z červeného gauče – 3. řada

Poté, co Coral, Wendy a Gina utečou se čtyřmi miliony eur od svého pasáka, začnou se těšit na možnost nového života v odlehlé rybářské vesnici. Jejich vítězství je ale jen částečným triumfem. (Netflix)


Proces Jany z Arcu (1962)

Foto: HBO Max

Jana z Arku, vedená božským hlasem a vizemi svatých, stojí v čele francouzského tažení proti anglickým vojskům. Je zajata a postavena před soud za kacířství. Zůstává věrná svým ideálům, i když jí hrozí veřejná poprava. (HBO Max)

Představujeme vám Chippendales! – 1. řada

Rozsáhlá kriminální sága vypráví skandální příběh indického přistěhovalce Somena „Stevea“ Banerjeeho, který se překvapivě stal zakladatelem největšího impéria pánského striptýzu na světě, přičemž nedovolil, aby mu cokoli stálo v cestě. (Disney+)

Servant – 4. řada

Seriál Servant od M. Night Shyamalana vypráví o filadelfském páru, který drží smutek poté, co nevýslovná tragédie způsobí rozkol v jejich manželství a otevře dveře tajemné síle, která vstoupí do jejich domu. (Apple TV+)


Sexify – 2. řada

Bouřlivý osobní život, zahořklý nepřítel, náročná investorka i nejistá budoucnost jejich start-upu? Na tyhle tři mladé byznysmenky se prostě hrne jedna pohroma za druhou. Odvážný polský seriál. (Netflix)

Stopař se sekerou

Stěží uvěřitelný dokument o bezstarostném nomádovi, který se proslavil na internetu, aby pak prožil strmý pád, a dokonce skončil za mřížemi. Celovečerní dokument o jednom virálním videu a chlápkovi, který si říkal Kai. (Netflix)

Tramvaj – 1. řada

Po nečekané tragédii musí manželka zákonodárce konečně otevřít oči a vyrovnat se s dávnými rodinnými tajemstvími i vlastní pohnutou minulostí. Jihokorejský mysteriózní seriál, ve kterém hrají herci z Pekla nebo Modré až na kost. (Netflix)

Velký lov – 2. řada

Seriál sleduje svérázný tým lovců nacistů, kteří roku 1977 zjistí, že jich do USA uprchly stovky. Proto udělají to, co by podnikla každá parta bdělých drsňáků. Vydají se na krvavou cestu odplaty a spravedlnosti. (Prime Video)


Vikingové: Valhala – 2. řada

Dobýt další země a získat velkou moc, to je pro Freydís, Leifa a Haralda lákavá představa. Vyrazí proto do různých končin světa a přitom narazí na staré i nové nepřátele. Sága o nové generaci Vikingů, na které má lví podíl scenárista Jeb Stuart. (Netflix)

X

Hororový snímek scenáristy a režiséra Ti Westa vypráví příběh skupiny mladých lidí, která v roce 1979 přijíždí na pustý texaský venkov, aby tam natočila film pro dospělé. Noc plná výdělečné vášně se změní v krvavý teror. (HBO Max)

Pokračuj na víkendové tipy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také