Netflix na tento týden: Velkolepá sci-fi Čung_E nebo Zlatá devadesátá

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Plány Netflixu pro třetí týden roku 2023 jsou jasné. Milovníci anime se mohou těšit na hororovou novinku Džundži Itó: Japonské děsy, pamětníci Zlatých sedmdesátých zase na sitcom Zlatá devadesátá, největším titulem týdne bude jihokorejská sci-fi Čung_E od tvůrce známého Vlaku do Pusanu. Hojně očekávaná je také čtvrtá řada izraelského seriálu Fauda nebo druhá část Alchymie duše. Novinek nebude moc, ale většina z nich stojí za pozornost.

Bojovnice na druhou – 1. řada

Foto: Netflix

Francií roku 1914 táhne německá armáda, muži odjíždějí na frontu a čtyři ženy musí doma řešit drtivé důsledky války. (19. ledna)

Džundži Itó: Japonské děsy – 1. řada

Výběr bizarních a děsivých příběhů od mistra hororové mangy Džundžiho Itóa, při kterých vám půjde mráz po zádech. (19. ledna)

Zlatá devadesátá – 1. řada

Když se Leia rozhodne strávit letní prázdniny ve Wisconsinu, její prarodiče Kitty a Red Formanovi ubytují ve sklepě další generaci teenagerů. (19. ledna)


Člověk na správném místě – 1. řada

Šéf centra pro mládež na předměstí Paříže se stane kandidátem v prezidentských volbách. Je ale Francie připravená na černošského prezidenta? (20. ledna)

Čung_E

Specialistka na umělou inteligenci v blízké postapokalyptické budoucnosti naklonuje mozek vlastní matky, která bývala elitní vojačka, aby tím ukončila občanskou válku. (20. ledna)

Fauda – 4. řada

Foto: Netflix

Vrchní izraelský agent se vrací z důchodu, aby dopadl palestinského bojovníka, kterého považoval za mrtvého. Uvede tak do pohybu řetězec chaotických událostí. (20. ledna)


Království lesku: New York – 1. řada

Nová parta Američanů s asijskými kořeny chce všem kolem ukázat, že nejnovější módu mají dobře zmáknutou a peněženku bezednou. V New Yorku to prostě žije. (20. ledna)

Šahmarán – 1. řada

Sahsu se vydá na přednášku do Adany, kde se mimo jiné může potkat se svým dědou, ke kterému nemá zrovna blízko. Nevědomky se ale zamotá do místní legendy. (20. ledna)

Vypečená partička – 2. řada

Odborníci na pečení dokážou vymyslet dezerty, jaké svět ještě neviděl. Teď si to rozdají v soutěži, kde budou muset vyhovět speciálním přáním extrémně náročných klientů. (20. ledna)

Alchymie duše – 2. část

Mocná čarodějka v těle slepé ženy narazí na muže z vlivné rodiny, který chce, aby mu pomohla změnit jeho osud. (21. ledna)


Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také