Někdo klepe na dveře: Co byste byli ochotni udělat pro rodinu?

Přečtěte si

Autor

Tereza Nováková
Tereza Nováková
Filmová a seriálová fanynka. Filmy jsou mojí vášní a ráda o nich mluvím s ostatními. Ráda chodím do kin a divadel, kde se převtělím do jiné reality a prožívám vše, co postavy v příbězích.

Na začátku února nás čeká významná hororová senzace se skvělým obsazením, Někdo klepe na dveře. Podle traileru to vypadá na opravdu skvělou podívanou, tak se společně podívejme na to, co vás čeká, když si na tuto novinku zajdete.

Rodina – dva otcové a jejich dcera – tráví dovolenou v odlehlé chatě na venkově, když je přepadne skupina útočníků. Ti tvrdí, že je neohrožují, ale rodiče svážou a postaví rodinu před neřešitelnou otázku. Musí obětovat jednoho člena rodiny, aby zachránili zbytek lidstva. Zní to šíleně, že? Typicky ve stylu M. Night Shyamalana, režiséra filmu, se začnou dít podivné věci. Ty by někoho mohly přimět uvěřit, že tato směšná žádost může být skutečná: televizní záběry přílivové vlny, která zabíjí stovky lidí na pláži, blesky uhodící do blízkých stromů, letadlo padající z oblohy.

Ve filmu Někdo klepe na dveře se objeví hvězdné obsazení v čele s Jonathanem Groffem a Davem Bautistou. Jonathan Groff (Mindhunter) a Ben Aldridge (Fleabag) hrají otce malé Wen (Kristen Cui). Dave Bautista (The Glass Onion) hraje Leonarda, statného a potenciálně hrozivého muže, který se objeví s Rupertem Grintem (Servant), Nikki Amuka-Bird (Avenue 5) a Abby Quinn (Mad About You).

M. Night Shyamalan je režisér, scenárista a producent, který má na kontě filmy jako Šestý smyslVyvolený nebo Znamení. Mezi jeho charakteristické znaky patří využití zvuku, který umocňuje každou scénu. Také nesmíme zapomenout na charakteristické zvraty, které vás nechají hádat až do samého konce. Mějte oči na stopkách, jestli se ve filmu neobjeví Shyamalanovo cameo. Podobně jako Alfred Hitchcock se i Shyamalan vždy rád objevoval ve svých filmech, často v klíčové roli.

Na film si můžete zajít do kin už od 2. února 2023.

Foto: Universal Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také