Kde sledovat Survivor 2023 online a zdarma

Foto: TV Nova
Survivor 2023 (Survivor Česko & Slovensko 2) je druhý ročník známé reality-show, které se opět zúčastňují celebrity (kmen Hrdinové) a jejich vyzyvatelé (kmen Rebelové). Pořad je možný sledovat online na Voyo v předstihu nebo online a zdarma na tv.nova.cz po odvysílání na televizních obrazovkách.

Survivor 2023 online na Voyo a TV.nova.cz

Proti sobě se opět postavily dva kmeny složené z těch nejodvážnějších a nejdrsnějších kandidátů. Jejich dobrodružstvím opět provází zkušený Ondřej Novotný. Každý ze soutěžících se postaví jedné z největších výzev svého života a bude čelit neúprosným podmínkám. O hladu, v izolaci a bez civilizačních výdobytků. Budou si muset poradit nejen se svými soupeři, džunglí, nedostatkem potravin a fyzicky náročnými úkoly, ale i sami se sebou. Přežije jen jeden z nich a ten si odnese 2 500 000 Kč.

Celebrity v Survivor Česko & Slovensko 2

Survivor Česko & Slovensko 2023 bude fyzicky i psychicky náročnější než předchozí ročníky, plný nových výzev a nečekaných zvratů. Podmínky na ostrově v Dominikánské republice budou drsnější. Mezi celebritami nového ročníku se objevili Andrea Bezděková, Petr Švancara, Barbora Mlejnková, Václav Matějovský, Karolína Krézlová, Petr Havránek, Josef Kůrka nebo Matěj Quitt.

Foto: Voyo