Kde sledovat seriál Zlatá labuť online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Zlatá labuť je nová dvoudílná minisérie, kterou lze již nyní sledovat online. Seriál měl premiéru na Voyo, brzy dorazí také na televizní obrazovky televize Nova. Zlatou labuť natočili tvůrci populárních Kukaček (Biser A. Arichtev) a Ordinace v růžové zahradě (Braňo Holeček).

Zlatá labuť online na Voyo a tv.nova.cz

Báře Veselé se smůla lepí na paty a je na útěku před spravedlností. Shodou okolností se tak trochu nedobrovolně stává prodavačkou oddělení módy v právě otevřeném obchodním domě Zlatá labuť. Ten je doslova dechberoucím palácem přepychu a novou moderní dominantou centra Prahy. Za jeho luxusními výlohami kráčí dějiny. Píše se totiž 15. března 1939 a okupační vojska překračují naši státní hranici.

26. ledna na Voyo, 2. února na Nově

Fanoušci a diváci televize Nova mohou sledovat své oblíbené seriály a pořady na stránkách tv.nova.cz. Naleznou zde veškerý obsah zdarma a aktuální epizody právě odvysílaných titulů na TV Nova.

Na portálu Voyo můžeme zhlédnout krom původních pořadů i přímé přenosy sportovních utkání, hollywoodské velkofilmy nebo české pohádky a jiné filmy pro mladší diváky. Voyo také nabízí předpremiéry svých seriálů a filmů. Měsíční předplatné vyjde na 159 Kč.

Foto: TV Nova

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také