Filmy online a zdarma

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Filmy online kdekoliv a kdykoliv. Streamovací služby zažívají nejlepší časy, některé z nich dokonce nabízejí svůj obsah zdarma na vyzkoušení. Filmy online doporučujeme sledovat třeba na Netflixu, HBO Max, Disney+ a mnoha dalších serverech.

Filmy online a zdarma na Netflixu

Netflix v současnosti nenabízí bezplatné zkušení období, jeho obsah tak není možné sledovat zdarma. Nejlevnější předplatné Netflixu činní 199 Kč, nejdražší 319 Kč. Netflix je největší streamovací služba na světě, týdně do nabídky přidá desítky nových titulů.

Filmy online a zdarma na HBO Max

Sledování zdarma nenabízí ani konkurenční HBO Max. Za cenu 199 Kč ale divák získá přístup ke všem titulům v obsahu v té nejvyšší kvalitě. HBO Max také nabízí většinu filmů a seriálů s českým dabingem. Služba může nabídnout vše, co natočilo studio Warner Bros. a mnoho dalšího.

Filmy online a zdarma na Disney+

Ani třetí nejoblíbenější stream momentálně nenabízí svůj obsah zdarma, přesto se Disney+ rozhodně vyplatí. Za 199 Kč divák získá přístup k celé nabídce, ve které nechybí hrdinové z Marvelu, Star Wars a mnoha dalších fantastických světů.

Filmy online a zdarma na SkyShowtime

Nejnovější streamovací služba v Česku rovněž nenabídne svůj obsah na vyzkoušení, její nabídka ale bere dech. Seriálové hity z Paramountu+, Peacocku, filmové pecky od Paramount Pictures, Universalu a mnoha dalších.

Kdo nabízí obsah zdarma

Filmy online a zdarma momentálně z velkých hráčů nabízí pouze Voyo (i tak ale v omezené míře), obsah zdarma nabídne také konkurenční Prima+, které otevře své brány již v únoru roku 2023. Ze zahraničních služeb pak zcela jednoznačně doporučujeme vyzkoušet Prime Video a jeho bezplatné zkušení období, týden zdarma přináší i kvalitní Apple TV+. Starší tituly zle také zcela legálně sledovat na vybraných Youtube kanálech, slušnou porci nabízí iVysílání České televize.

Koho nedoporučujeme

Internetem pochopitelně hýbou i servery, které nabízejí svůj obsah nelegálně a jejich filmová nebo seriálová nabídka se skládá z odcizeného obsahu. V Česku byly například velmi populární Zkouknito, Bombuj nebo FreeFilm. Tyto servery a další podobné nedoporučujeme.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také