Pokud se něco vždy dalo říci o sérii s obřími autoboty, byl to fakt, že minimálně co do efektů se jednalo o naprostou špičku mezi popcornovými filmy. První trailer na nejnovější Transformery tomu však odporuje, neb efekty v něm předvedené působí přinejmenším jako zklamání. Transformers: Probuzení monster, v němž se vesmír autobotů rozroste o prehistorické bestie. Režie se tentokrát ujal Steven Caple Jr. (Creed II.). Na první trailer se můžete podívat níže…

V akcí nabité upoutávce uvidíme jak staré známé, tak postavy docela nové. Všichni budou muset čelit docela nové, dosud nepoznané hrozbě, která hrozí srovnat se zemí celý svět, ve kterém už existující a léta eskalující konflikt Autobotů a Deceptikonů obohatí docela nové druhy robotů a monster.

Nejnovější příspěvek do už poměrně rozrostlé série je (pokud nepočítáme překvapivě povedený spin off Bumblebeeho z roku 2018) prvním filmem, který nebude režírovat Michael Bay (ten v ní ukončil své působení za kamerou v díle Transformers: Poslední rytíř), dále však u série zůstává jako producent.

Transformers: Probuzení monster má premiéru 8. června. Jako hlas Optima Prima se jak už je tradicí vrací legendární Peter Cullen. V hlavních a vedlejších rolích se dále představí Anthony Ramos, Dominique Fishback, Domenic Di Rosa, Ron Perlman, Lauren Vélez, a další. O režii se postaral Steven Caple Jr., scénář pak mají na svědomí Joby Harold, Josh Peters, Darnell Metayer a James Vanderbilt.

Foto: Paramount Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno