8 velkých novinek na víkend (nejen) na Netflixu

Foto: Dobrý šéf (Tripictures), Jack Ryan (Prime Video), Alice in Borderland (Netflix)

Netflix měl před Vánocemi skutečně nabito. Dorazila výborná druhá řada japonského sci-fi seriálu Alice in Borderland (fanoušci Hry na olihně budou nadšeni), premiérou týdne však bylo druhé Na nože: Glass Onion, které vrátilo do hry špičkového detektiva s tváří Daniela Craiga, den po Vánocích pak dorazí ještě prequelová novinka Zaklínač: Pokrevní pouto. A konkurence? Ta se moc nepředvedla, tituly z HBO Max a Disney+ ve výběru tentokrát nefigurují. Za to tu máme Dobrého šéfa z videotéky O2, třetí řadu Jacka Ryana z Prime Video nebo opěvovaný Trojúhelník smutku na Kviff.tv.

Alice in Borderland – 2. řada

Mladík posedlý videohrami a jeho dva kamarádi se ocitnou v alternativní verzi Tokia, kde se musí účastnit krutých her, aby přežili. Vítěz cen Asian Academy Creative Awards za nejlepší režii, kameru a vizuální nebo speciální efekty. Povinnost pro všechny milovníky Hry na oliheň. (Netflix)

Dobrý šéf

Julio Blanco není žádný neosobní korporátní manažer, jeho továrna na průmyslové váhy Básculas Blanco je rodinný podnik. Za pár dní dorazí do továrny komise, která o uděluje regionální cenu pro nejlepší podnik. Výborný Javier Bardem v hlavní roli. (O2TV)

Emily in Paris – 3. řada

Marketingová manažerka Emily Cooperová sbalí v Chicagu kufry a odjede za prací snů do Paříže. V novém životě musí řešit pracovní trable, přátele i lásku. Seriál od Darrena Stara (Sex ve městě), ve kterém si Lily Collins užívá krásy Paříže. Nominace na Zlatý glóbus. (Netflix)

Jack Ryan – 3. řada

Ve 3. sérii seriálu Tom Clancy’s Jack Ryan závodí Jack s časem a křižuje Evropou, aby zabránil nebezpečné frakci ruské vlády obnovit sovětské impérium a rozpoutat třetí světovou válku. John Krasinski v titulní roli. (Prime Video)

Na nože: Glass Onion

Proslulý detektiv Benoit Blanc vyrazí do Řecka rozmotat spletitou záhadu, ve které figuruje jeden miliardář a nesourodá parta jeho přátel. Daniel Craig v čele hvězdného obsazení v další detektivce ve spolupráci s autorem filmu Na nože Rianem Johnsonem. (Netflix)

Trojúhelník smutku

Model Carl a jeho partnerka influencerka Yaya jsou pozváni na luxusní výletní plavbu. Když nečekaná událost zamíchá kartami, charaktery všech cestujících se ukáží v pravém světle. Satirická komedii o společenských rolích a opojné síle moci. (Kviff.TV)

Zaklínač: Pokrevní pouto – 1. řada

Do událostí ze Zaklínače zbývá víc než tisíc let a sedm vyděděnců ve světě elfů spojí síly, aby vyrazili do boje proti všemocné říši. Akční seriálový prequel od Declana de Barry, ve kterém hrají Sophia Brown, Laurence O’Fuarain a Michelle Yeoh. (Netflix)

Známí neznámí

Parta přátel si na silvestra zahraje nevinnou hru, při které ale vyjdou najevo zdrcující tajnosti a lži. Česká verze Naprostých cizinců, která se dočkala remaků hned v několika zemích. (Netflix)

Pokračuj na víkendové tipy z minulého týdne