20 filmů nebo seriálů, které uvede Netflix v tomto týdnu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix má před sebou poměrně vydatný týden, z novinek by si měli vybrat všichni. Už ve středu šestnáctého listopadu dorazí do nabídky chválený český thriller s Karlem Rodenem Promlčeno, který teprve v dubnu měl premiéru v kinech. Diváci se mohou těšit také na Irský zázrak s Florence Pugh, pokračovat bude výborný kriminální seriál s prvky komedie Smrt nás spojí, premiéru bude mít novinka od tvůrců Dark – hororové drama 1899. Milovníci dokumentů se mohou těšit na tituly Pepsi, tak co bude s tou stíhačkou? nebo Já jsem Vanessa Guillen. Filmovou novinkou týdne je však fantasy Snivokraj s Jasonem Momoou.

Stutz

Upřímné povídání s hercem Jonahem Hillem, během kterého významný psychiatr Phil Stutz zkoumá svoje zážitky z dětství i unikátní vizuální model terapie. (14. listopadu)

V jejích rukou

Armády západních spojenců odcházejí z Afghánistánu a místní nejmladší starostka v boji za vzdělávání příští generace Afghánců odvážně čelí smrtelnému nebezpečí. (15. listopadu)

Chovej se slušně – 1. řada

Milý seriál o proměnách, ve kterém slavná lektorka etikety Sara Jane Ho pomáhá zájemcům z celého světa chovat se slušně a stát se tak lepšími lidmi. (16. listopadu)

Irský zázrak

Zdravotní sestra, kterou trápí bolestné vzpomínky, odjede v roce 1862 z Anglie do odlehlé irské vesnice, kde se pustí do vyšetřování údajně zázračného půstu jedné holky. (16. listopadu)

Jeden z nás lže – 2. řada

Pět středoškoláků zůstane za trest po škole. Nemají moc společného, ale záhadné úmrtí a tajemství, která postupně vyplouvají na povrch, je donutí táhnout za jeden provaz. (16. listopadu)

Mimo stopu

Svobodná matka padne až na úplné dno a v zoufalství se pokusí zvládnout slavný Vasův běh. Pomáhat jí bude bratr perfekcionista, který ale sám není zdaleka dokonalý. (16. listopadu)

Promlčeno

Záhadný muž uzavře dohodu s rozhlasovou moderátorkou a v živém vysílání zveřejní nové informace o zločinu, který spáchal před dvaceti lety. (16. listopadu)

Já jsem Vanessa Guillen

Dvacetiletou Vanessu Guillénovou našli zavražděnou na základně americké armády. Její rodina odmítla mlčet a pustila se do boje za spravedlnost a změnu. (17. listopadu)

Pepsi, tak co bude s tou stíhačkou? – 1. řada

Pepsi spustí velkou soutěž a dvacetiletý mladík se rozhodne vyhrát hlavní cenu, kterou je stíhačka! Tenhle souboj Davida s Goliášem pak skončí u soudu a vstoupí do dějin. (17. listopadu)

Smrt nás spojí – 3. řada

Výbušná vdova pátrající po řidiči, který srazil jejího manžela a ujel, se spřátelí s excentrickou optimistkou, která tak trochu něco skrývá. (17. listopadu)

1899 – 1. řada

Loď s imigranty, která v roce 1899 míří do New Yorku, změní ze záhadných důvodů kurz a zmatení cestující musí řešit velmi neobvyklou záhadu. (17. listopadu)

Vánoce s tebou

Popová hvězda, která hledá inspiraci na vánoční hit, se sejde s mladou fanynkou, aby jí splnila velké přání. A díky tomu najde konečně lásku. (17. listopadu)

Cuphead: Na scénu! – 3. řada

Animovaný seriál podle populární videohry o trablech impulzivního Cupheada a jeho lehce ovlivnitelného bráchy Mugmana. (18. listopadu)

Elita – 6. řada

Tři studenti z chudých poměrů nastoupí ve Španělsku na exkluzivní soukromou školu a jejich střet s bohatšími vrstevníky skončí vraždou. (18. listopadu)

Le Monde de demain – 1. řada

Seriál o dvou mladých kamarádech na život a na smrt, kteří stojí u zrodu a vzestupu francouzského hiphopu a z pařížského sídliště to dotáhnou až do největších arén. (18. listopadu)

Piklírna – 2. část

Reptiliáni existují a přistání na Měsíci bylo jeden velký podvod. Pro nespolečenskou, ale geniální vědkyni a její partu podivínů jsou konspirační teorie denní chleba. (18. listopadu)

Snivokraj

Odvážná osiřelá holka spolu s charismatickým psancem vyrazí do země snů najít vzácnou perlu, která jí splní největší přání. (18. listopadu)

Somebody

Vývojářka softwaru a její přátelé se zapletou do vraždy a zločinů, ve kterých figuruje její seznamovací aplikace. A taky záhadný muž, který číhá opodál. (18. listopadu)

Violence Action

Přes den je to obyčejná milá studentka, v noci ale vraždí na objednávku. A teď ji čeká zatím nejnebezpečnější zakázka. (18. listopadu)

Pod královniným deštníkem – 1. řada

Energická královna se snaží zkrotit svoje divoké syny, aby se jeden z nich mohl v budoucnu stát králem Čosonu. O trůn ale mají velký zájem i její soupeřky. (19. listopadu)

Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také