16 novinek, které dorazí na Netflix už tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix v pětačtyřicátém týdnu uvede očekávanou pátou řadou britského seriálu Koruna, dorazí nové díly akční fantasy Válečná jeptiška, pokračovat bude také Zac Efron: Nohama na zemi. Filmovou nabídku doplní pokračování belgické vánoční pohádky Clausovi 2, premiéru bude mít animák Fotbal vs. Mutanti, ve kterém titulního hrdinu namluvil slavný švédský fotbalista Zlatan Ibrahimović, na prázdno nevyjdou ani milovníci dokumentů. Těm Netflix nachystal minisérii FIFA: Pod povrchem, Stát Alabama vs. Brittany Smith nebo Vraždy bez předpisu, které navážou na skutečný příběh z nedávného filmu Dobrá sestra.

Clausovi 2

Co že to má Santa dělat? Přece dávat dárky! Když ale Jules přebere po dědovi Noëlovi jeho živnost, dostane od malé holky dopis s hodně zvláštním přáním. (8. listopadu)

Jak stvořit dívku

Podivínka Johanna se po přestěhování do Londýna rozhodne stát hodně ostrou hudební kritičkou, aby vytáhla rodinu z bídy. Celé se jí to ale trochu vymkne z rukou. (8. listopadu)

Koruna – 5. řada

Fiktivní dramatizace skutečných politických událostí a osobních krizí, které přímo ovlivnily život i vládu královny Alžběty II. (9. listopadu)

FIFA: Pod povrchem – 1. řada

Co všechno obnáší organizace mistrovství světa ve fotbale? Dokument o federaci FIFA, který odkrývá její pohnutou minulost plnou tahanic o moc a velké politiky. (9. listopadu)

Fotbal vs. Mutanti

Ďábelský vědec ukradne fotbalovým hvězdám jejich talent. Čtveřice mladých fanoušků proto spojí síly a pomůže svým idolům získat jejich schopnosti zase zpátky. (9. listopadu)

Love Never Lies: Sardinie – 1. řada

Vztahy párů v nové skupince, kterým to spolu prý klape, projdou náročnou zkouškou. Může jim na cestě za láskou a bohatstvím pravda uškodit, nebo spíš pomoct? (10. listopadu)

Stát Alabama vs. Brittany Smith

Zabila muže, který ji prý brutálně napadl. Dokument o děsivém příběhu ženy z Alabamy, která se u soudu odvolává na speciální zákon o sebeobraně. (10. listopadu)

Válečná jeptiška – 2. řada

Osiřelá dospívající dívka se probudí v márnici a zjistí, že má nové superschopnosti. Stává se z ní vyvolená nositelka svatozáře tajné sekty jeptišek, které loví démony. (10. listopadu)

Vánoce na spadnutí

Rozmazlená žena z bohaté rodiny po pádu na lyžích ztratí paměť a Vánoce stráví v pozorné péči malé holky a jejího ovdovělého táty, kterému se lepí smůla na paty. (10. listopadu)

Ztracená kulka 2

Geniální mechanik Lino očistil svoje jméno a teď už ho zajímá jenom pomsta. Zkorumpovaní policajti za smrt jeho bráchy i mentora zaplatí! (10. listopadu)

Moniko, miláčku

Vášnivá aférka se nečekaně zvrtne a elegantní odborník na robotiku se zaplete do vražedného spiknutí. Jenže nic není takové, jak se zdá. Dokonce ani smrt. (11. listopadu)

Neodcházej

Semih chce přijít na kloub tomu, proč zničehonic dostal kopačky. Při pátrání po důvodech se pak musí vyrovnat s problémy, které ve vztahu až moc dlouho ignoroval. (11. listopadu)

Starodávné apokalypsy – 1. řada

Novinář Graham Hancock hledá po celém světě důkazy o záhadných ztracených civilizacích, které na naší planetě žily v poslední době ledové. (11. listopadu)

Tátův drak

Klučina odjede z města na záhadný Divoký ostrov, kde najde různá dravá zvířata. A taky přátelství na celý život. (11. listopadu)

Vraždy bez předpisu

Foto: Netflix

Dokument o tom, jak vyšetřovatelé prokázali, že ošetřovatel Charles Cullen na jednotce intenzivní péče zabíjel pacienty. Moc nechybělo a tenhle vrah unikl trestu. (11. listopadu)

Zac Efron: Nohama na zemi – 2. řada

V tomhle pořadu o cestování putuje herec Zac Efron po světě s expertem na wellness Darinem Olienem a zjišťuje, jak žít zdravě a udržitelně. (11. listopadu)

Pokračuj na novinky Netflixu z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také