12 očekávaných filmů nebo seriálů v listopadu mimo Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Jízdní řád Netflixu na listopad představil řadu očekávaných filmů a seriálů. Nuda ale nebude ani na konkurenčních streamech, ovšem ne v takovém množství, na jaké jsme zvyklí z minulých měsíců. HBO Max představí seriálový prequel Lovců duchů, mnohem pestřejší nabídku pak chystá Disney+, kam zavítá seriál Zootropolis+, Santa Clausovi s Timem Allenem nebo vánoční speciál Strážců Galaxie. Něco málo z vlastní tvorby nabídnou také Prime Video nebo Apple TV+.

Lovci duchů: Winchestrovi – 1. řada

Než se Sam a Dean narodili, byli tu jejich rodiče John a Mary. Dosud nevyprávěný milostný příběh odhaluje, jak se John Winchester a Mary Campbellová seznámili a riskovali vše, aby zachránili svou lásku i celý svět. (HBO Max, 1. listopadu)

Mosty

Lynsey pracovala v Afghánistánu pro americké armádní inženýrské sbory, když její vozidlo narazilo na výbušninu, která jí poranila tělo a mozek. Po náročné rehabilitaci se Lynsey vrací domů do New Orleansu, kde žije se svou dobromyslnou, ale nestarající se matkou. (Apple TV+, 4. listopadu)

Můj policista

Tom (Harry Styles) je mladý policista, který splňuje vše, co se od něj v Británii 50. let očekává, ale instinktivně cítí touhu po něčem víc. Když ho na letní pláži potká seriózní učitelka Marion (Emma Corrin), okamžitě ji okouzlí a začne mezi nimi jiskřit vztah. (Prime Video, 4. listopadu)

Zootropolis+ – 1. řada

Foto: Disney

Originální seriál, který se odehrává během událostí stejnojmenného filmu, se ponoří hlouběji do života některých z nejzajímavějších postav. Tříhodinová událost rozdělena do šesti epizod. (Disney+, 9. listopadu)

Erupce lásky

Katia a Maurice Krafftovi měli v životě dvě vášně – sebe navzájem a sopky. On přímočarý a odvážný, ona klidná a opatrná, ale vždy spolu. Jeden z nejlépe hodnocených letošních dokumentů, který měl premiéru v červenci v kinech. (Disney+, 11. listopadu)

Pobřeží moskytů – 2. řada

Allie Fox – brilantní vynálezce a tvrdohlavý idealista – se se svou rodinou vypraví na nebezpečnou cestu Mexikem, aby utekli vládě Spojených států a našli bezpečí. Seriálové drama od tvůrců Luthera. (Apple TV+, 11. listopadu)

The English – 1. řada

Angličanka přijíždí na Západ v roce 1890, aby se pomstila muži, který je podle ní zodpovědný za smrt jejího syna, a setkává se s bývalým skautem kavalerie a rodilým příslušníkem národa Pawnee, s nímž objevuje možnou společnou historii. (Prime Video, 11. listopadu)

Santa Clausovi – 1. řada

Scott Calvin je zpátky. Poté, co strávil jako Santa téměř třicet let, je stále stejně veselý. Ale popularita Vánoc začíná slábnout, a s ní odchází i Santova magie. Scott se snaží si dál plnit své povinnosti a zároveň tu chce být pro svou rodinu. (Disney+, 16. listopadu)

Spirited

Každý Štědrý večer si Duch Vánoc vybere jednu temnou duši, kterou navštíví tři duchové a napraví ji. Letos si však vybral Clinta Briggse. Rodinný vánoční muzikál, ve kterém se představí Ryan Reynolds a Will Ferrell. (Apple TV+, 18. listopadu)

Echo 3

Když u hranic Kolumbie s Venezuelou zmizí vynikající vědkyně Amber Chesboroughová, její bratr a manžel, členové elitního komanda americké armády, se ji snaží vypátrat uprostřed guerillové války, přičemž zjistí, že žena, kterou milují, možná něco skrývá. (Apple TV+, 23. listopadu)

Strážci Galaxie: Vánoční speciál

V připravovaném speciálu se představí Chris Pratt jako Star-Lord, Vin Diesel jako Groot, Dave Bautista jako Drax, Bradley Cooper jako Rocket, Pom Klementieff jako Mantis a Karen Gillan jako Nebula. Trailer také prozrazuje, že se k hereckému obsazení svátečního speciálu připojí Kevin Bacon. (Disney+, 25. listopadu)

Willow – 1. řada

Legendární čaroděj Willow se vrací v novém seriálu, který se odehrává mnoho let po původním stejnojmenném celovečerním snímku. Willow vede nesourodou družinu hrdinů na nebezpečnou záchrannou výpravu fantastickým a divokým světem. (Disney+, 30. listopadu)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také