13 nejočekávanějších novinek, které Netflix uvede v listopadu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix bude mít nabito také v listopadu. Hned zkraje měsíce uvede druhou Enolu Holmes, opět s dvojicí Millie Bobby Brown a Henry Cavill, již pátou řadou bude pokračovat oceňovaný britský seriál Koruna, premiéru bude mít německá novinka od tvůrců Dark – hororové 1899, na konci listopadu dorazí také seriálový Tim Burton a jeho Wednesday Addamsová. Milovníci dokumentů dostanou skutečný příběh Charlese Cullena z Dobré sestry, fanoušci fotbalu zase nahlédnou pod povrch organizace FIFA.

Blockbuster – 1. řada

Šéf poslední videopůjčovny Blockbuster se snaží udržet svoji pobočku nad vodou a postarat se o zaměstnance. Konkurence i jeho vlastní city mu to ale pořádně komplikují. Randall Park a Melissa Fumero v hlavních rolích komediálního seriálu z pracoviště od Vanessy Ramos, tvůrkyně Brooklyn 99. (3. listopadu)

Enola Holmesová 2

Enola vyšetřuje svůj první opravdový případ. Rozlousknout záhadu zmizelé dívky jí ale budou muset pomoct kamarádi a taky brácha Sherlock. Pokračování v režii Harryho Bradbeera, kde se na scénu vrací Millie B. Brown v roli mladé vyšetřovatelky a Henry Cavill. (4. listopadu)

Manifest – 4. řada

Letadlo, které kdysi záhadně zmizelo, najednou dosedne na ranvej a cestující se ocitnou v nové, podivné realitě. Svět se za tu dobu totiž velmi změnil. Seriálový hit, který se původně vysílal na NBC. (4. listopadu)

FIFA: Pod povrchem – 1. řada

Co všechno obnáší organizace mistrovství světa ve fotbale? Dokument o federaci FIFA, který odkrývá její pohnutou minulost plnou tahanic o moc a velké politiky. Zajímavá série k blížícímu se fotbalovému svátku Mistrovství světa. (9. listopadu)

Koruna – 5. řada

Fiktivní dramatizace skutečných politických událostí a osobních krizí, které přímo ovlivnily život i vládu královny Alžběty II. Jeden z nejúspěšnějších seriálů současnosti, který posbíral hned několik cen Emmy a Zlatých glóbusů. (9. listopadu)

Tátův drak

Klučina odjede z města na záhadný Divoký ostrov, kde najde různá dravá zvířata. A taky přátelství na celý život. Animovaná novinka od irské režisérky Nory Twomey, která v minulosti natočila snímky Živitel a Brendan a tajemství Kellsu. (11. listopadu)

Vraždy bez předpisu

Foto: Netflix

Dokument o tom, jak vyšetřovatelé prokázali, že ošetřovatel Charles Cullen na jednotce intenzivní péče zabíjel pacienty. Moc nechybělo a tenhle vrah unikl trestu. Kriminálních dokumentů z produkce Netflixu není nikdy dost. (11. listopadu)

Irský zázrak

Zdravotní sestra, kterou trápí bolestné vzpomínky, odjede v roce 1862 z Anglie do odlehlé irské vesnice, kde se pustí do vyšetřování údajně zázračného půstu jedné holky. Drama uznávaného režiséra Sebastiána Lelia podle románu Emmy Donoghue, kde hraje Florence Pugh nominovaná na Oscara. (16. listopadu)

1899 – 1. řada

Loď s imigranty, která v roce 1899 míří do New Yorku, změní ze záhadných důvodů kurz a zmatení cestující musí řešit velmi neobvyklou záhadu. Hororové drama, za kterým stojí tvůrci seriálového hitu Dark. (17. listopadu)

Smrt nás spojí – 3. řada

Výbušná vdova pátrající po řidiči, který srazil jejího manžela a ujel, se spřátelí s excentrickou optimistkou, která tak trochu něco skrývá. Další várka nečekaných zvratů. Jeden z nejnedoceněnějších seriálů od Netflixu. (17. listopadu)

Somebody – 1. řada

Vývojářka softwaru a její přátelé se zapletou do vraždy a zločinů, ve kterých figuruje její seznamovací aplikace. A taky záhadný muž, který číhá opodál. Originální kriminálky z produkce Koreje vždy potěší. (18. listopadu)

Snivokraj

Odvážná osiřelá holka spolu s charismatickým psancem vyrazí do země snů najít vzácnou perlu, která jí splní největší přání. Velkolepé fantasy dobrodružství od režiséra filmu Hunger Games: Vražedná pomsta. Hrají Jason Momoa a Marlow Barkley. (18. listopadu)

Wednesday – 1. řada

Komedie o dospívání Wednesday Addamsové a jejích letech na střední škole Nevermore Academy, kde se snaží ovládnout své psychické schopnosti, zastavit monstrózní vražedné řádění obyvatel města a vyřešit nadpřirozenou záhadu, která před 25lety postihla její rodinu. Od Tima Burtona. (23. listopadu)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také