10 nejstahovanějších filmů minulého týdne (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Žebříček deseti nejstahovanějších filmů (podle serveru TorrentFreak) doznal hned několik změn oproti minulému týdnu, objevily se v něm ale pouze dva nové tituly. Na třetí příčce hvězdami nabitá kriminálka oscarového Davida O. Russella Amsterdam a béčkové pokračování sci-fi komedie z roku 2013 R.I.P.D. 2: Rise of the Damned, které zároveň celý žebříček ovládlo. Obě filmové novinky již byly uvedeny na platformě iTunes a několika dalších. Mezi nejstahovanějšími filmy týdne ani tentokrát nechybí Bullet Train s Bradem Pittem, válečná vřava Na západní frontě klid nebo hit tohoto roku Top Gun: Maverick s Tomem Cruisem.

Nejstahovanější filmy 45. týdne 2022 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Úsměv

Psychiatrička Rose vyšetřuje mladou pacientku na pokraji nervového zhroucení. Žena trpí halucinacemi, pronásledují ji velmi znepokojivé vize, ovšem není to nic, co by zkušená terapeutka nezvládla. Jenže pak se jí po tváři rozlije podivný úsměv… (uvedeno na Paramount+)

9. Black Adam

Téměř 5000 let poté, co byl obdařen všemocnou mocí egyptských bohů – a stejně rychle uvězněn – je Black Adam (Dwayne Johnson) vysvobozen ze svého pozemského hrobu a připraven rozpoutat v moderním světě svou jedinečnou formu spravedlnosti. (zatím pouze v kinech)

8. Válečnice

Snímek Válečnice vypráví pozoruhodný příběh Agojie, ženských bojovnic, které v devatenáctém století chránily Dahomejské království v Africe se zdatností a odhodlaností, kterým se nikdo nedokázal vyrovnat. Film, který se inspiruje skutečnými událostmi. (oficiálně ještě nevyšlo)

7. Bullet Train

Brad Pitt hraje ve filmu nájemného zabijáka Berušku, který je odhodlán vykonávat svou práci mírumilovně, jelikož se mu spousta předchozích kšeftů vymkla z rukou a smůla se mu lepí na paty. Osud má nicméně jiné plány. (uvedeno na iTunes)

6. Na západní frontě klid

Sotva sedmnáctiletý Paul jde za první světové války bojovat na západní frontu. Naverbovat se nechal s nadšením, to se ale v brutální realitě zákopů rychle vytrácí. Napínavé drama Edwarda Bergera, ve kterém hraje i oceněný Daniel Brühl (Hanebný pancharti). (právě teď na Netflixu)

5. Top Gun: Maverick

Po více než třiceti letech služby jako jeden z nejlepších letců námořnictva je Pete Mitchell tam, kam patří, posouvá hranice možností jako odvážný zkušební pilot a vyhýbá se povýšení v hodnosti, které by ho uzemnilo. (uvedeno na iTunes)

4. Enola Holmesová 2

Enola vyšetřuje svůj první opravdový případ. Rozlousknout záhadu zmizelé dívky jí ale budou muset pomoct kamarádi a taky brácha Sherlock. Pokračování v režii Harryho Bradbeera, kde se na scénu vrací Millie B. Brown v roli mladé vyšetřovatelky a Henry Cavill. (právě teď na Netflixu)

3. Amsterdam

Kriminální drama, které brilantně splétá historická fakta s fikcí, vypráví příběh třech přátel, kteří se ocitnou uprostřed jednoho z nejvíce šokujících spiknutí v americké historii. Ve filmu Davida O. Russella hrají Christian Bale, Margot Robbie, John David Washington, Anya Taylor-Joy a mnoho dalších. (uvedeno na iTunes)

2. Weird: The Al Yankovic Story

Životopisný film, který zkoumá všechny aspekty života „Weird Ala“ Yankovice, od jeho raketového vzestupu ke slávě díky raným hitům jako „Eat It“ a „Like a Surgeon“ až po jeho bouřlivé milostné aféry s celebritami a proslulý zvrácený životní styl. (uvedeno na Roku Channel)

1. R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

Když se šerif Roy Pulsipher ocitne v posmrtném životě, připojí se ke speciální policejní jednotce a vrátí se na Zemi, aby zachránil lidstvo před nemrtvými. Volné pokračování snímku z roku 2013, ve kterém si tenkrát zahráli Jeff Bridges a Ryan Reynolds. (uvedeno na iTunes)

Pokračuj na nejstahovanější filmy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také