Speciál Strážců Galaxie ukáže, jak tým slaví Vánoce na Zemi

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Nejkrásnější období roku se rychle blíží a Marvel je tu, aby nám předčasně pozvedl sváteční náladu společně s oblíbenou skupinou vesmírných přátel z MCU.

U kormidla se opět objevil James Gunn, scenárista a režisér prvních dvou filmů o Strážcích. V připravovaném speciálu se představí Chris Pratt jako Star-Lord, Vin Diesel jako Groot, Dave Bautista jako Drax, Bradley Cooper jako Rocket, Pom Klementieff jako Mantis a Karen Gillan jako Nebula. Trailer také prozrazuje, že se k hereckému obsazení svátečního speciálu připojí Kevin Bacon, který návštěvu Strážců rozhodně nečeká. Ačkoli bližší podrobnosti týkající se zápletky nadcházejícího speciálu jsou drženy v tajnosti, Gunn již dříve naznačil, že speciál představí jednu z největších postav MCU všech dob.

S prázdninovým speciálem, jehož premiéra je naplánována na listopad, završí nejnovější dobrodružství Strážců vzrušující a bohatý rok MCU. Kromě odhalení 5. a 6. fáze multimediální série a uvedení nových filmů a seriálů se objevilo také několik projektů, v nichž si Strážci zahráli nějakou roli. Patří mezi ně animovaný seriál společnosti Disney+ Já jsem Groot a také film Thor: Láska jako hrom. K nadcházejícím projektům zaměřeným na Strážce Galaxie patří i Guardians of the Galaxy Vol. 3, v němž bude debutovat Adam Warlock v podání Willa Poultera. Sváteční speciál má překlenout mezeru mezi druhým a nadcházejícím třetím pokračováním Strážců.

Guardians of the Galaxy: The Holiday Special bude mít premiéru na Disney+ 25. listopadu 2022.

Foto: Marvel
Foto: Marvel

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také