21 novinek, které uvede Netflix už tento týden

Foto: Půlnoční klub, Telefon pana Harrigana, Nejšťastnější holka pod sluncem (vše Netflix)

V prvním říjnovém týdnu uvede Netflix velmi pestrou porci originálních novinek. Dorazí horor podle Stephena Kinga Telefon pana Harrigana, polská minisérie inspirovaná skutečnými událostmi z roku 1997 Velká voda, celovečerní dokument 13 uvězněných, který naváže na nedávno uvedený seriál Záchranná mise v thajské jeskyni, filmová novinka s Milou Kunis Nejšťastnější holka pod sluncem, hororový Půlnoční klub od tvůrce Půlnoční mše nebo dokumentární minisérie Rozhovory se zabijákem: Jeffrey Dahmer. Mezi novinkami tohoto týdne nechybí ani Král Staten Islandu, drama z roku 2020, které natočil uznávaný Judd Apatow.

Království lesku – 3. řada

Reality show o šíleně bohatých Asijcích a Američanech asijského původu, kteří si žijí na vysoké noze, paří ve velkém stylu a snaží se život hlavně užít. (5. října)

Stokrát si troufnu

Foto: Netflix

Mladá žena s těžkou úzkostí chce splnit poslední přání svojí nejlepší kamarádky, a tak se pustí do boje se svými démony – a možná dokonce najde lásku. (5. října)

Telefon pana Harrigana

Malý kluk a boháč v letech se sblíží díky knihám i svým prvním iPhonům. Jejich záhadné přátelství pak přetrvá i po starcově smrti. (5. října)

Velká voda – minisérie

Na Vratislav se v roce 1997 valí ničivá povodeň a radní nemají moc času. Společně s vědci musí jednat a každé jejich rozhodnutí může mít obrovské důsledky. (5. října)

13 uvězněných: Jak jsme se dostali z thajské jeskyně

Poutavý dokument, ve kterém malí fotbalisti z thajského týmu vyprávějí příběh, jak v roce 2018 uvízli v jeskyni Tham Luang – a přežili. (5. října)

Togo

Chlápek má svůj rajón, kde dohlíží na zaparkovaná auta. Pak ho ale překupníci začnou nutit, aby se svojí partou prodával na ulici drogy, a jemu jde najednou o živobytí. (5. října)

Nailed It! – 7. řada

Nadšení pekaři s příšernými výsledky se snaží dopéct k desetitisícové výhře. Něco jako reality show s troškou toho domácího šmudlání. (5. října)

Paolo Guerrero: Spravedlnost pro kapitána – minisérie

Hvězdný fotbalista Paolo Guerrero z Peru měl pár měsíců před mistrovstvím světa pozitivní test na kokain, a tak se pouští do tvrdé právní bitvy. Podle skutečného příběhu. (5. října)

Otřes: Zemětřesení pod Everestem 

Foto: Netflix

Svědectví z první ruky a skutečné záběry v tomhle emocemi nabitém dokumentárním seriálu dokazují, jak smrtící bylo zemětřesení, které v roce 2015 otřáslo Nepálem. (6. října)

Agent – 1. řada

Nová verze kultovní show, ve které dvanáct soutěžících plní úkoly a snaží se přijít na to, kdo z nich sabotuje ostatním úspěšné plnění misí. (7. října)

Andropauza – 1. řada

Tátu od rodiny po padesátce zaskočí obtíže, které s věkem přichází. Uvěří, že potřebuje změnu, a vydá se za štěstím. Ale pak to celé pokazí. (7. října)

Domeček pro panenky

Zpěvák v rockové kapele, kterému se život vymkl z rukou, se po dlouhých letech rozhodne konečně navázat vztah s dcerkou. (7. října)

Král Staten Islandu

Od chvíle, kdy mu otec zemřel při hašení požáru, se tenhle mladý tatér jenom poflakuje. Všechno pak ještě zhorší jeho máma, která to začne táhnout s jiným hasičem. (7. října)

Nejšťastnější holka pod sluncem

Mladá redaktorka si v New Yorku zařídila dokonalý život. Ten se ale začne drolit, když se kvůli natáčení dokumentu musí postavit čelem k drsnému zážitku ze střední. (7. října)

Pošuci

Bublinový kluk James pochybuje úplně o všem, co ho dráždí. A co z toho? Báječný život plný neobvyklých dobrodružství, do kterých se vrhá se svými dvěma nejlepšími kámoši. (7. října)

Půlnoční klub – 1. řada

V hospici pro náctileté pacienty uzavřou členové exkluzivního klubu děsivou dohodu: kdo z nich zemře jako první, dá ostatním znamení ze záhrobí. (7. října)

Redeem Team: Návrat Dream Teamu

Po debaklu na olympiádě v roce 2004 si americký mužský basketbalový tým pokouší napravit pověst a urvat zlato na hrách v Pekingu v roce 2008. (7. října)

Rozhovory se zabijákem: Jeffrey Dahmer – minisérie

Sériový vrah Jeffrey Dahmer se ve velmi otevřených rozhovorech přizná k děsivým zločinům a ukáže se, jak znepokojivě funguje narušená psychika člověka. (7. října)

Starci

Foto: Netflix

Matka se dvěma dětmi se vrátí domů na sestřinu svatbu. Pak tam ale začnou starci hlava nehlava vraždit a rodinná událost se rychle změní na boj o holý život. (7. října)

Zásek

Mladá žena spojí síly s fanynkou do UFO a pustí se do vyšetřování náhlého zmizení svého přítele. Jenže při tom narazí na hodně divoké spiknutí. (7. října)

Tři malé ženy – 1. řada

Tyhle tři sestry, které se na sebe můžou navzájem spolehnout, mají hluboko do kapsy. Společně se zapletou do spiknutí, ve kterém figurují bohatí i mocní lidi. (8. října)

Pokračuj na novinky Netflixu z minulého týdne