12 filmů a seriálů, které přidalo HBO Max za poslední týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Na HBO Max konečně doputovala videoherní adaptace Uncharted s Tomem Hollandem a Markem Wahlbergem v hlavních rolích. Kromě akčního blockbusteru se nabídka služby rozrostla o druhou Husí kůži s podtitulem Ukradený Halloween, třetího Shreka nebo česko-německou komedii Schmitke z roku 2014. Seriálové nadšence potěší nově uvedené řady Hříšníků a Pohotovosti. Už v pátek jednadvacátého října navíc HBO Max přidá úspěšnou komedii z tohoto roku, Ztracené město, ve kterém se představili Sandra Bullock, Channing Tatum, Daniel Radcliffe a Brad Pitt.

Hříšníci – 6. řada

William H. Macy hraje Franka Gallaghera, hrdého svobodného otce šesti chytrých, pracovitých a samostatných dětí. Nejsou jako ostatní rodiny, které znáte, ale ani v nejmenším se za to nestydí…

Husí kůže 2: Ukradený Halloween

Když dva nejlepší kamarádi Sonny a Sam narazí na starý opuštěný dům, otevřou zamčenou knihu s názvem Ukradený Halloween. Probudí tak plejádu halloweenských příšer – včetně čarodějnic, vlkodlaků a obrovských gumových medvídků…

Malí letci

Foto: Warner Bros. Pictures

Kyle, který je ve městě nový, zachrání Jasona před skupinou školních rváčů a zrodí se mezi nimi přátelství. Oba tráví čas v leteckém hangáru, který spravuje Jasonův strýc. Jednoho dne se ocitnou v záhadném letadle, jehož majitelem je nebezpečný mafián…

Maminčin chlapec

Příběh sleduje životní osudy Dustina Lance Blacka, oscarového scenáristy filmu Milk. Black se vrací na místo, kde vyrůstal, a zkoumá své kořeny, homosexuální identitu i vztah s matkou.

Mášiny strašidelné příběhy – 1. řada

Foto: Česká televize

Máša se rozhodla vyzkoušet nový žánr – děsivé příběhy! Hlavní tajemství divákům prozradí svým unikátním dětinským způsobem: všechen strach je jen v naší hlavě. Máša učí děti, jak překonat jakýkoli strach hrou a vyprávěním příběhů.

Pohotovost – 5. řada

Foto: NBC

Každý den svádí lékařský tým chicagské pohotovosti vzrušující boj o záchranu lidských životů. Zároveň řeší i své soukromé problémy… Kultovní seriál z nemocničního prostředí, ve kterém hraje například i George Clooney.

Ramy – 3. řada

Ramy je Američan egyptského původu, který podstupuje duchovní cestu. Seriál zkoumá, jaké to je zmítat se mezi muslimskou komunitou, pro níž je život morální zkouškou, a generací mileniálů, která ve své existenci nenachází hlubší smysl.

Shrek Třetí

Foto: Paramount Pictures

Shrekův život s Fionou v bažině se zdá lepší než kdy předtím, než ovšem král Harold náhle ochoří a okouzlující zlobr musí najít dědice. Připravte se na královskou porci humoru v dalším pokračování skvělé komedie!

Schmitke

Hlavním hrdinou česko-německého filmu je postarší německý inženýr Schmitke. Ten je jednoho dne pověřen opravou skřípající větrné elektrárny na české straně Krušných hor. Přes noc se mu však ztratí kolega a v lese se začnou dít podivné věci.

Slib – 2. řada

Dokumentární seriál HBO zkoumá skupinu NXIVM, která se ocitla v centru pozornosti poté, co byli její hlavní představitelé – v čele se zakladatelem Keithem Ranierem – obviněni z obchodování s bílým masem, spiknutí a organizovaného zločinu.

Uncharted

Potomek slavného hledače pokladů sira Francise Drakea, Nathan Drake, konečně našel stopu k prokleté zlaté sošce ze Zlatého města v El Doradu. Když se však vydá na cestu, za zády se mu náhle objeví zákeřní konkurenti.

Ztracený transport

Foto: Amour Fou Luxembourg

Na konci druhé světové války nechávají němečtí vojáci deportační vlak se zajatci napospas postupujícím ruským jednotkám. Náhodné setkání německé vesnické dívky, holandské Židovky a ruské odstřelovačky vede k nečekanému přátelství.

Pokračuj na novinky HBO Max z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také