Deadpool 3 odhaluje datum premiéry, láká na Wolverina

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

První dva díly Deadpoola se na hollywoodské poměry při nízkých rozpočtech zařadily mezi nejvýdělečnější erkové filmy všech dob. Fenomenální úspěch pak v momentě, kdy značka spolu s X-Meny přešla pod křídla Disneyho měla za následek, že ukecaný žoldák dostane třetí sólový film, ve kterém by se měl zařadit do MCU. Jedná se bezesporu o jeden z nějočekávanějších komiksových filmů současnosti. Představitel hlavní role  a zároveň producent obou předešlých částí Ryan Reynolds teď přišel s dvěma videi, v nichž svým charakteristickým humorem předestírá kusé informace k chystanému projektu…

V typicky sebeironickém projevu se dozvíme, že tvůrci nemají vůbec nic. Tedy krom toho, že se ve filmu objeví Hugh Jackman coby ikonický Wolverine. Zároveň nedojde k nabourání hrdinova skonu ve filmu Logan, který se odehrává v budoucnosti. Tím pádem nebude nijak rozporována či přepisována dějová linka. Obavy nemusí mít ani fanoušci MCU, protože Deadpool je postava natolik praštěná a pravidelně bořící čtvrtou stěnu, že jeho příběh vlastně ani moc smysl dávat nemusí. Ryan Reynolds je tímto způsobem propagace proslulý a skvěle mu fungovala právě i u obou dílů Deadpoola (ostatně první díl studio odkleplo až poté, co na internet „záhadně“ unikly testovací nahrávky a fandové se zbláznili radostí). O tom, že to zabírá a o nový film je zájem, svědčí i fakt, že první video je v první desítce trendů na YouTube.

Celé první oznamovací video je uzavřeno datem premiéry a Deadpoolovým logem, jež je přeseknuto charakteristickými drápy samotného Wolverina. Premiéry třetího Deadpoola, ve kterém dojde i na fanoušky vymodlené setkání s Wolverinem, se dočkáme až 6. září 2024. Půjde o vůbec první R rated film v rámci Marvel Studios. Snímek bude režírovat rovněž Reynoldsův kamarád Shawn Levy, který s hercem coby režisér pracoval kupříkladu na filmech Free Guy, či Projekt Adam. V druhém videu se oba herci a dlouholetí přátelé (oba si i v minulosti navzájem točili vtipné reklamy na produkty svých firem, tedy Reynoldsův gin Aviation a Jackmanovu kávu The Laughing Man) rozpovídají na téma chystaného filmu. Bohužel je vše přehlušeno hudbou a na nějaké bližší info si tak dále musíme počkat. Pokud někdo umí dobře odezírat ze rtů, určitě nám do redakce napište!

Deadpool is coming Hughn…

Foto: Walt Disney

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také