12 nejlepších novinek na víkend (nejen) z Netflixu a HBO Max

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Všechny zraky se sice upínají k Prstenům moci (první dvě epizody na Prime Video), nejdražšímu seriálu všech dob, který už od prvního teaseru rozpoutal vlnu diskuzí, zajímavé novinky ale najdeme také na konkurenčních streamech. HBO Max láká na jeden z nejlepších filmů roku, životopisnou adaptaci Elvise nebo šíleně zábavné Jackass Forever, Netflix uvedl seriálového Ďábla v Ohiu, novou řadu dokumentární série Já jsem vrah, doporučit musíme také festivalové hity C’mon C’mon a Nejhorší člověk na světě, které jsou již teď třeba na Aerovodu.

C’mon C’mon

Život trochu osamělého rozhlasového novináře Johnnyho se na moment zastaví, když se musí postarat o svého malého a podivínského synovce Jesseho. Černobílé drama s bravurním Joaquinem Phoenixem v hlavní roli. (Aerovod, O2TV)

Durrellovi – 4 řady

Vtipný a pohodový seriál Durrellovi, natočený na motivy trilogie Geralda Durrella, pojednává o dobrodružstvích jedné rodiny na řeckém ostrově Korfu, kam se její členové přestěhovali ze svého anglického domova v naději na lepší život. (HBO Max)

Ďábel v Ohiu – 1. řada

Psychiatrička chce za každou cenu ochránit mladou pacientku, která utekla ze záhadné sekty. Vezme ji proto k sobě, ale ohrozí tím svoji rodinu i vlastní život. Seriál s hororovou atmosférou od scénáristky Castle Rock. (Netflix)

Elvis

Příběh se zabývá složitou dynamikou mezi Presleym a jeho manažerem Parkerem, která trvá více než 20 let, od Presleyho vzestupu ke slávě až po jeho nebývalou slávu, na pozadí vyvíjející se kulturní krajiny a ztráty nevinnosti v Americe. (HBO Max)

Jackass Forever

Partička, co má na svědomí sérii Jackass, se vrací na scénu, aby s malou pomocí nových účastníků předvedla další kolo naprosto nepřístojných, zábavných, absurdních a často nebezpečných kousků. Johnny a jeho parta posouvají hranice ještě dál! (HBO Max)

Já jsem vrah – 3. řada

Vězni, kteří si musí odsedět tvrdý trest za vraždu, popisují svoje zločiny a přemýšlejí o tom, jak svým jednáním zničili život jiným lidem i sami sobě. Nekompromisní dokumentární série se dočkala nových epizod a příběhů. (Netflix)

Krotitelé duchů: Odkaz

Ve filmu Krotitelé duchů: Odkaz se přestěhuje svobodná matka se svými dvěma dětmi na maloměsto, kde společně objeví svoje spojení s původními krotiteli duchů a tajemný odkaz, který po sobě zanechal jejich dědeček. Volné pokračování filmů z 80. let. (HBO Max)

Nejhorší člověk na světě

Brzy třicetiletá Julie stále hledá své místo ve světě a experimentuje, zatímco její starší přítel Aksel by se rád usadil a začal novou životní etapu. Věci se zkomplikují, když zvídavá Julie pronikne na večírek, na kterém potká mladého a okouzlujícího Eivinda… (Aerovod, O2TV)

Neslýchané: Dobře promyšlená osobní chyba

Rozhodčí Tim Donaghy kdysi sázel na výsledky svých zápasů v basketbalové NBA a skončil za mřížemi. Ke skandálu, který otřásl celou ligou, se teď po dlouhých letech vrací. Dokumentární film z úctyhodné série Neslýchané. (Netflix)

Pán prstenů: Prsteny moci – 1. řada

Začínáme dobou relativního míru a sledujeme společenství postav, které čelí znovuobjevení zla ve Středozemi. Od nejtemnějších hlubin Mlžných hor až po nejzazší kouty mapy, stvoří tato království a postavy dědictví, která přežívají ještě dlouho po jejich odchodu. (Prime Video)

Týpci a zbraně

Masér si ukousne příliš velké sousto, když spojí síly s kámošem z dětství a pustí se do výnosného, ale krajně podezřelého kšeftování se zbraněmi. Akční komedie od režiséra Jokera a Pařby ve Vegas. (Netflix)

Věčně mladá

Devětadvacetiletá Adaline jen o vlásek unikne smrti a od té chvíle už nezestárne ani o jediný den. Toto tajemství střeží celých osmdesát let, dokud ji okouzlující filantrop Ellis a jeho rodiče nedonutí postavit se svému osudu čelem. (HBO Max)

Pokračuj na víkendové tipy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také