16 novinek od Netflixu, které dorazí tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Začátek dvaatřicátého týdne roku ve znamení zajímavých dokumentů – Právě jsem zabil tátu a argentinské novinky Jak vybrat banku: Poslední velká loupež, následovat budou i očekávaná seriálová pokračování. Netflix uvede třetí a zároveň poslední řadu oblíbeného Zámku a klíče, třetí Tenkrát poprvé, premiéru bude mít i třetí kniha animované série DOTA: Dračí krev. Filmovou novinku týdne na Netflixu bude Denní směna s Jamiem Foxxem v roli lovce upírů, zajímavou podívanou mohou nabídnout i tituly jako thajská Temná škola nebo korejská Ukázková rodina.

Týme Zenko, do toho! – 2. řada

Tahle parta prima dětí ráda dělá dobré skutky. Naja, Ari, Ellie a Džex potají pomáhají ostatním a řeší problémy, na které ve svém městě narazí. (8. srpna)

Právě jsem zabil tátu

Anthony Templet zastřelil svého otce a vůbec to nepopírá. Důvody jeho činu jsou ale složité a jejich dosah jde daleko za rámec samotné rodiny. (9. srpna)

Domov snů na počkání

Tihle borci jsou rychlí jako blesk a klientům kompletně předělají bydlení za pouhých dvanáct hodin! Má to ale svoje rizika a všechno se musí pořádně naplánovat. (10. srpna)

Iron Chef: Brazílie

V téhle vzrušující soutěži se vycházející kulinářské hvězdy utkají s nejlepšími šéfkuchaři Brazílie o titul železné legendy. Uvádějí Fernanda Souza a Andressa Cabral. (10. srpna)

Jak vybrat banku: Poslední velká loupež

Pachatelé největší argentinské bankovní loupeže v otevřených rozhovorech přibližují, jak – a taky proč – se v roce 2006 do téhle radikální akce pustili. (10. srpna)

Manželství po indicku – 2. řada

Dohazovačka Sima Taparia pomáhá klientům z USA a Indie domlouvat sňatky a dává přitom nahlédnout do zákulisí tradičních zvyklostí v moderní době. (10. srpna)

Temná škola

V téhle sbírce duchařských příběhů natočených zkušenými režiséry hororů z Thajska potkáte na školních chodbách hrůzy, jaké se nedají ani popsat. (10. srpna)

Zámek a klíč – 3. řada

Tři sourozenci s mámou se po otcově vraždě nastěhují na jeho rodové sídlo. Objeví kouzelné klíče, které odemykají nové schopnosti – a tajemství. (10. srpna)

Zpěv srdce

Kočovný muzikant se na nepovedené svatbě zakouká do nevěsty, kterou rodina zavrhla. A teď jí navíc musí rychle zachránit život. (10. srpna)

DOTA: Dračí krev – 3. kniha

Rozpolcený, ale odvážný Dračí rytíř musí využít sílu draka, kterou v sobě nosí, aby porazil zabijáckého démona. Výpravná fantasy podle online hry. (11. srpna)

Nohama na prkně: Leo Baker

Dokument, ve kterém skateboardová legenda Leo Baker zavzpomíná na svoji cestu ke slávě i konflikt mezi kariérou a objevováním sebe sama jako transgender osoby. (11. srpna)

Denní směna

Lovec upírů z Los Angeles má týden na to, aby dal dohromady peníze na školné a rovnátka pro svoje dítě. Vydělat si dost pro něj ale může být otázka života a smrti. (12. srpna)

Tenkrát poprvé – 3. řada

Indicko-americká teenagerka zažila traumatický rok. Teď by chtěla hlavně poskočit na žebříčku popularity – jenže kamarádi, rodina ani její pocity jí to vůbec neulehčují. (12. srpna)

Ukázková rodina – 1. řada

Profesor věčně bez peněz omylem okrade kartel. A jak teď má ochránit rodinu, která se mu rozpadá? No, bude se muset dát na pašování drog. (12. srpna)

13: Muzikál

Chytrý kluk se po rozvodu rodičů přestěhuje z New Yorku do Indiany, kde se rozhodne uspořádat tu nejlepší oslavu obřadu bar micva v dějinách. (12. srpna)

Krycí jméno Císař

Tajný agent dostane za úkol zkompromitovat dokonale čistého politika a musí se rozhodnout, jestli ještě uznává nějaké hranice, které prostě nepřekročí. (14. srpna)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také