15 novinek, které Netflix přidá už tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Zatímco se veškerá pozornost upíná k Rodu draka na konkurenční HBO, Netflix si i v tomto týdnu pojede to své, a do nabídky přidá opět slušnou porci originálních titulů. Dorazí další dokumentární snímek ze série Neslýchané, celovečerní kriminální dokument Ďáblovi v patách: divoký svět Johna McAfee, nejočekávanější novinkou týdne je však komedie Čas na sebe, ve které se představí Kevin Hart a Mark Wahlberg (od režiséra Zoolandera). Netflix také uvede stejnojmenný remake komedie Jestli se rozzlobíme, budeme zlí, v němž v 70. letech zazářili Terence Hill a Bud Spencer.

Neslýchané: vzestup a pád značky AND1

Vlivná značka AND1 se inspirovala streetballovou scénou v New Yorku a z místních legend udělala globální hvězdy. Proč to celé vlastně skončilo? (23. srpna)

Do plamenů – 1. řada

Hasiči z požární stanice East Bank táhnou za jeden provaz a společně řeší nebezpečné situace v práci, problémy v osobním životě i kariérní nezdary. (24. srpna)

Ďáblovi v patách: divoký svět Johna McAfee

Tenhle dokument v syrových záběrech a rozhovorech odhaluje nové informace o průkopníkovi v oboru moderních technologií Johnu McAfeem, který strávil dlouhé roky na útěku. (24. srpna)


Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

Nová verze filmu ze 70. let s Budem Spencerem a Terencem Hillem, ve které se po pětadvaceti letech znovu sejdou dva bratři, aby se přihlásili o otcovo milované vozítko. (24. srpna)

Makléři z Orange County – 1. řada

Velká ega a úžasné vily na pobřeží? Realitka expanduje do kalifornského okresu Orange County, kde pro ni začíná pracovat úplně nový tým makléřů. (24. srpna)

Mo – 1. řada

Mo se v Texasu musí rozkoukat v úplně novém prostředí, zvládat tři jazyky a čekat na rozhodnutí o udělení azylu. A při tom všem ještě uživit svoji palestinskou rodinu. (24. srpna)


Queer tým: Brazílie – 1. řada

Zdravý životní styl, péče o tělo i mysl, design nebo kultura? Brazilská Úžo pětka pomáhá obyčejným lidem radikálně změnit život v seriálu, který vám určitě zlepší náladu. (24. srpna)

Ztracený Ollie – minisérie

Hadrový králíček se zplihlýma ušima a špatnou pamětí vyrazí hledat klučinu, kterého má moc rád. Cestou za svým nejlepším kamarádem pak zažije velkolepé dobrodružství. (24. srpna)

Že by Amor?

Foto: Netflix

Sofia dostane zároveň padáka i kopačky a všechno se jí rozpadá pod rukama. Pak se ale seznámí s elegantním kuchařem ze Španělska, díky kterému přijde životu zase na chuť. (25. srpna)

Luís Figo: Přestup století

Vynikající fotbalista Luís Figo kdysi způsobil nevídané pozdvižení. Dokument o jednom z nejkontroverznějších přestupů v historii fotbalu. (25. srpna)


Historie pro začátečníky – 2. řada

Foto: Netflix

V krátkých lekcích dějepisu se spoustou informačních grafik a archivních záběrů se dozvíte o vědeckých průlomech, společenských hnutích a objevech, které změnily svět. (25. srpna)

Případ Florence Cassez – minisérie

Stála Florence Cassez v čele gangu, který unášel lidi? Nebo byla spíš obětí korupce? Dokument o jednom z nejkontroverznějších případů v dějinách Mexika. (25. srpna)

Čas na sebe

Rodina je fuč a oddaný otec si poprvé po letech užije čas pro sebe se starým kamarádem – pařmenem, který chystá divoké narozeninové dobrodružství. (26. srpna)

Kariéra na spadnutí – 1. řada

Ingrid Yunová by v elitní newyorské advokátní kanceláři ráda povýšila, ale zároveň dodržela svoje zásady. Přitom řeší milostný život, přátele i očekávání svojí rodiny. (26. srpna)

Maloofovi: Život je závod – 1. řada

Maloofovi jsou sympatičtí kaskadéři a blázni do aut. Celé dny tráví nad motory aut a za volantem pak předvádějí šílené kousky. (26. srpna)

Ludik – 1. řada

Nábytkářský magnát chce zachránit člena rodiny, který se stal obětí únosu. Musí proto využít svoji tajnou organizaci na pašování diamantů a dostat zbraně přes hranice. (26. srpna)

Tempo Soulu

Před olympiádou v Soulu v roce 1988 se nesourodá parta jezdců a mechaniků v utajení snaží rozbít zločineckou organizaci, která pere obrovské sumy peněz. (26. srpna)

Šťastně až do smrti

Tenká hranice mezi láskou a nenávistí se prolomí, když žena odhalí manželovu nevěru. Oba pak podniknou extrémní kroky, aby získali, co chtějí. (26. srpna)

Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také