19 filmů nebo seriálů, které v týdnu uvede Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix v týdnu uvede hromadu novinek, jen hrstku z nich ale můžeme považovat za ucházející. Nejočekávanějšími tituly 30. týdne jsou dokumentární minisérie Nejnenáviděnější chlap na internetu a komediální seriál Opuštěný, ve kterém se představí Neil Patrick Harris v hlavní roli. Za pozornost stojí také nové animované dobrodružství pro Oggyho a škodíky, pro milovníky gastronomie je připravená nová série Pouliční strava: USA, nových epizod se dočkají také fanoušci Car Masters.

Di4aries – 1. řada

První lásky a polibky, zábava s kamarády i konflikty s nepřáteli. Na základní škole Galilea Galileiho je každý den prostě jedno velké překvapení. (26. července)

Pouliční strava: USA – 1. řada

Vydejte se do amerických ulic na ty nejoblíbenější pochoutky a poznejte blíž pestrou paletu lidí, co je připravují. (26. července)

Car Masters: Z vrakoviště na výsluní – 4. řada

Pestrá parta v Gotham Garage renovuje vybraná auta a náklaďáky. Dělají z nich bouráky, které pak prodají za velké prachy. (27. července)

Domov jako ze sna – 3. řada

Foto: Netflix

Svým jedinečným stylem plní Shea a Syd z ateliéru Studio McGee různým rodinám sny o dokonalém bydlení podle jejich představ. (27. července)

Nejnenáviděnější chlap na internetu – minisérie

Odhodlaná matka chce odstranit z pornostránek fotky svojí dcery a pustí se do drsného online tažení proti bezohlednému zakladateli webu, který intimní fotky zneužívá. (27. července)

Recidiva

Bývalá policajtka Pipa si už dávno zařídila nový život v odlehlém městečku. Do světa zločinu ji ale znovu vtáhne vyšetřování vraždy, do kterého se zaplete. (27. července)

Zpívající rebelové – 2. řada

Na Elite Way School začíná nové pololetí a známý nepřítel – tajný spolek zvaný Lóže – chce jít tvrdě po prvácích a jejich hudebních snech. (27. července)

Já jinak – 1. řada

Tři kamarádky dorazí do přímořského městečka, kde se napojí na svoje duchovní já. Najednou ale musí řešit dávná traumata, ke kterým kdysi došlo v jejich rodinách. (28. července)

Nepřestávej dýchat – minisérie

Kdesi v kanadské divočině havaruje malé letadlo a jediná přeživší se musí poprat s živly i vlastními démony, aby zůstala naživu. (28. července)

O vlásek

Foto: Netflix

S jejím salónem to jde od desíti k pěti. Když si ale její syn vyhrne rukávy a pustí se do práce, stane se z něho ten nejlepší kadeřník daleko široko. (28. července)

Oggy a škodíci: Nová generace – 1. řada

Foto: Netflix

Přidejte se k fešnému kocourovi Oggymu a hravé slonici Piye na cestě za bláznivými dobrodružstvími. Trojice škodíků jim bude chtít zkazit celou legraci. (28. července)

Detektiv Conan: Zero v jednom kole – 1. řada

Spinoff o detektivu Conanovi, ve kterém má tenhle vyšetřovatel co dělat, aby jako bezpečnostní agent a člen tajemné organizace splnil všechny svoje úkoly. (29. července)

Masaba Masaba – 2. řada

Hravý fiktivní pohled na to, jak to chodí u filmu a v módní branži. Neena a její dcera Masaba Gupta hrají v seriálu samy sebe. (29. července)

Opuštěný – 1. řada

Dlouhé roky byli spolu, ale pak se jeho přítel znenadání odstěhoval. A tak musí newyorský realitní makléř po čtyřicítce začít od nuly a znovu se vrátit k randění. (29. července)

Spravedlnosti zadost – 1. řada

Skupina bojovníků za svobodu vtrhne do soudní síně, kde zrovna probíhá proces s bílým policajtem, co zastřelil černocha. A v televizi to všichni budou mít z první ruky. (29. července)

Výbuch

Studenti střední školy začnou bůhvíproč vybuchovat. Dva maturanti se proto rozhodnou na nic nečekat, užívat si naplno – a přitom se zamilovat. (29. července)

Vysoké nároky

Foto: Netflix

Belinda pochází z vesnice. Když zjistí, že její otec je hotelový magnát, začne se učit životnímu stylu společenské smetánky. Pomáhá jí v tom šarmantní právník. (29. července)

Zadostiučinění: Roztleskávačky v akci – 1. řada

Thriller pro náctileté, ve kterém trojice roztleskávaček z elitní soukromé školy obnoví klub proti šikaně a začne společně bojovat proti nespravedlnosti. (29. července)

Zranitelná srdce

Nadějná písničkářka se z rozumu provdá za mariňáka, který má brzy odjet do války. Po tragické události ale jejich fiktivní vztah čeká krutá realita. (29. července)

Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také