Přes týden nadělovalo novinky hlavně HBO Max, ani Netflix ale nezůstal pozadu. Právě na něj doputoval nejočekávanější film tohoto léta, The Gray Man z dílny režisérů posledních Avengers, služba uvedla také nové řady Virgin River a animovaného Jurského parku. Na již zmíněném streamu HBO Max se vrátil do obsahu seriál Hlava 22, velmi dobře hodnocený titul o americkém letectvu za druhé světové války, mezi novinkami vyčnívá Klan Gucci od režiséra Ridleyho Scotta. Nově na HBO Max najdeme i skvěle obsazenou minisérii Honba za láskou nebo třetí řadu Rodičů. Konkurenční služby v týdnu neuvedly nic, co by stálo za zmínku.

Hlava 22 – minisérie

Seriál, natočený na motivy románu Josepha Hellera, pojednává o absurditách válečné mašinerie. Soustředí se na kapitána Yossariana, pilota bombardéru amerického letectva za 2. světové války. (HBO Max)

Honba za láskou – minisérie

Adaptace zábavného románu Nancy Mitfordové sleduje příběh Fanny a Lindy, dvou mladých sestřenic a kamarádek, které poznávají lásku a život dospělých v letech před druhou světovou válkou. (HBO Max)

Jurský park: Křídový kemp – 5. řada

Šest teenagerů si mělo užívat dobrodružství na táboře na Isla Nublar. Místo toho ale musí společně bojovat o holý život, když ze zajetí na ostrově uprchnou dinosauři. Rodinný animák z populárního ostrova dinosaurů. (Netflix)

Klan Gucci

Klan Gucci Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu. Tři desetiletí rodinné historie, v níž nechybí láska, zrada, dekadence, pomsta ani vražda. (HBO Max)

Luther – 5 řad

V psychologickém kriminálním dramatu exceluje Idris Elba v titulní roli inspektora Johna Luthera, geniálního londýnského detektiva z oddělní vražd, kterého jeho brilantní mysl ne vždy dokáže ochránit před nebezpečnými vnitřními démony. (HBO Max)

Rodiče – 3. řada

V této upřímné a nepřikrášlené komedii se Paul a Ally snaží zvládnout práci na plný úvazek, stárnoucí rodiče, hypotéku, manželské rozepře i nezáviděníhodné překážky, které jim do cesty klade výchova jejich dvou malých dětí. (HBO Max)

The Gray Man

Záhadný agent CIA odhalí tajemství, která by mohla agenturu úplně zničit. Bývalý kolega, co nejspíš zešílel, pak vypíše odměnu na jeho hlavu a nahání ho po celém světě. Akční thriller od bratrů Russoových, ve kterém září Ryan Gosling, Chris Evans, Ana de Armas a Regé-Jean Page. (Netflix)

Virgin River – 4. řada

Zdravotní sestra se z Los Angeles přestěhuje do odlehlého města v severní Kalifornii, aby začala znova. Nestačí se ale divit, co a hlavně koho tam najde. Pokračování oblíbeného romantického seriálu. (Netflix)

Vše o mé matce

Foto: Pathé Films

Jeden z nejúspěšnějších filmů kultovního režiséra Pedra Almodóvara. Hlavní postavou spletitého příběhu je zdravotní sestra Manuela, která se po tragické smrti syna vydává do rodné Barcelony, aby zde našla svého bývalého manžela – trans muže Lolu. (HBO Max)

Vyfouknutí – 3. řada

Deset špičkových umělců to pořádně rozpálí při soutěži ve foukání skla. Jeden z nich si odnese 60 000 dolarů a titul šampiona. Moderuje propagátor populární vědy a youtuber Nick Uhas. (Netflix)

Vymítač Boner – 2 řady

Upozornění všem démonům: na scénu se vrací Bogdan Boner, alkáč a nájemný exorcista samouk v jedné osobě! A tentokrát předvede ještě šílenější a nechutnější akce. Animovaný seriál pro dospělé. (Netflix)

Zkouška – 1. řada

Nathan Fielder se vrací na televizní obrazovky s novým seriálem, který zkoumá, kam až jsou lidé schopni zajít, aby se v životě zbavili nejistoty. Velmi vysoko hodnocená dokumentární série. (HBO Max)

Pokračuj na víkendové tipy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno