Včela na mušce: Rowan Atkinson se postaví rozzuřené včele

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Rowan Atkinson, milovaný komediální herec bude čelit své dosud největší výzvě – včele. Nový trailer k filmu Včela na mušce od Netfllixu ukazuje Atkinsona ve svém obvyklém prostředí fyzického humoru.

Trevor získal práci úklidu domu v rozlehlém sídle. Jeho rodina je z jeho nové práce opravdu nadšená, jelikož Trevor je náchylný k častým nehodám a není schopný si udržet nic dlouhodobě. Jenže se mu v cestě za prací objeví včela toužící po medu a následují groteskní scénky, když Trevor dělá vše pro to, aby včelu zničil. Zatímco jeho boj s včelou v ukázce graduje, tak nás to vede k myšlence, zda dům bude na konci série stále stát.

Kromě Rowana Atkinsona v hlavní roli se herecké obsazení skládá z Jing Lusi, Claudie Blakley, Toma Basdena, Juliana Rhind-Tutta, Grega McHugha a Indie Fowlera. Za produkci série stojí Atkinson a William Davies s Davidem Kerrem, jenž se na sérii podílel jako scénárista a režisér.

Desetidílný seriál bude mít premiéru na Netflixu 24. června.

Foto: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také