13 novinek, které v týdnu přidá Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix uvede řadu novinek i ve druhém červnovém týdnu. Adam Sandler se představí ve sportovním dramatu Životní trefa, fanoušci úspěšného britského seriálu Gangy z Birminghamu se dočkají závěrečné šesté řady. Dorazí také další jihokorejský seriál Moje poznámky z osvobození, drsné dokumenty Gladbeck: Únos rukojmích a Modlit se, poslouchat, neodmlouvat. Netflix potěší také milovníky filmového Stmívání, ve španělském seriálu Důvěrnost se představí hvězda z Papírového domu.

Akční parta – 2. řada

Malí hrdinové z Akční akademie svým srdcem, důvtipem a superschopnostmi společně bojují proti padouchům, a dokonce v nich probudí to dobré. (6. června)

Moje poznámky z osvobození – 1. řada

Monotónní život dospělých tyhle tři sourozence už unavuje. Rozhodnou se proto osvobodit, najít štěstí a lásku a být úspěšní. (6. června)

Gladbeck: Únos rukojmích

Je srpen roku 1988 a dva ozbrojení bankovní lupiči drží německou policii 54 hodin v šachu při dramatu s rukojmími, které skončí přestřelkou. Konečný účet – tři mrtví. (8. června)

Mámou bez přípravy – 1. řada

Specialistka na léčbu neplodnosti se v opilosti oplodní spermatem bývalého přítele. Pak ale musí vysvětlit, jak otěhotněla, a dát se zase dohromady se svým milovaným. (8. června)

Modlit se, poslouchat, neodmlouvat – minisérie

Dokumentární seriál o vzestupu Warrena Jeffse v církvi známé pod zkratkou FLDS a jeho neuvěřitelných zločinech. (8. června)

Životní trefa

Basketbalový skaut je na dně. Pak ale ve Španělsku narazí na výjimečného hráče a rozhodne se všem ukázat, že na NBA má nejen jeho objev, ale pořád ještě i on sám. (8. června)

Stmívání

Bella Swanová se přestěhuje k otci a začne tam chodit do školy, kde narazí na záhadného spolužáka Edwarda. Ten jí pak prozradí, že je ve skutečnosti upír a má 108 let. (9. června)

Twilight sága: Nový měsíc

Bella je po Edwardově odjezdu zoufalá a útěchu najde u kamaráda Jacoba. Ten ale skrývá velké tajemství. (9. června)

Důvěrnost – 1. řada

V politice má před sebou slibnou budoucnost. Když se ale na veřejnost dostane video, které ji zachycuje při erotických hrátkách, může jí to zničit celou kariéru. (10. června)

Gangy z Birminghamu – 6. řada

Tommy vyrazí do Severní Ameriky, kde konec prohibice nabízí nové příležitosti. Čelí tu však novému nebezpečí od jednoho starého nepřítele, který se konečně rozhodl činit. (10. června)

První krev – 1. řada

Juliette je upírka, Calliope lovkyně upírů. A obě vyhlíží svoji první oběť. Všechno se ale zvrtne, když se do sebe zamilují. (10. června)

Stromy a mír

Čtyři ženy různého původu a přesvědčení se během rwandské genocidy snaží uniknout smrti. Společný boj o přežití mezi nimi vytvoří nezlomné pouto. (10. června)

Pořádné pecky Billa a Teda

Nejlepší kámoši Bill a Ted už nejsou mladíci. Musí ale vyrazit do budoucnosti, najít tam píseň, co kdysi napsali, sjednotit tím svět a zachránit realitu. (12. června)

Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také