12 filmů a seriálů, které v týdnu přidá Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix po vydání nové řady Stranger Things jede spíše v úsporném režimu, přesto nás v týdnu čeká několik zajímavých novinek. Prozatím víme o čtyřech úterních filmových přídavcích (ve finále jich bude určitě mnohem víc), mezi nimiž nechybí skvělá sci-fi Predestination s originálně pojatou myšlenkou cestování v čase.  Dorazí také několik Netflix originálů, ať už strhující dokumentární seriál Mr. Good, jihokorejský Klub matek nebo francouzská Perfektní matka.

Chlapi sobě

Parta kámošů, co se znají celý život, má šanci vyhrát v soutěži pořádný balík. Plní absurdní úkoly a u toho zjistí, o čem je opravdové přátelství. (1. června)

Mia a bílý lev

Malá holka se v Jižní Africe skamarádí s mládětem bílého lva. Situace se ale zkomplikuje a oba musí vyrazit do divočiny na dlouhou cestu za svobodou. (1. června)

Predestination

Elitní agenti cestují v čase, aby zabránili různým zločinům. A jeden z nich teď musí překazit děsivý teroristický útok v New Yorku. (1. června)

Základna

Skupina amerických vojáků na odlehlé afgánské základně čelí obrovské přesile a odráží brutální ofenzívu bojovníků Tálibánu v bitvě o Kamdeš. (1. června)

Vláda: Moc a sláva – 1. řada

Kariéra ministryně zahraničí Birgitte Nyborgové je v ohrožení. Spor kvůli těžbě ropy v Grónsku totiž může způsobit mezinárodní krizi. (2. června)

Dvě léta – 1. řada

Parta dobrých přátel vyrazí na luxusní dovolenou, kde ale začnou na povrch vyplouvat podrobnosti o sexuálním napadení, ke kterému mezi nimi kdysi došlo. (3. června)

Klub matek – 1. řada

Pětice matek z jedné čtvrti, které mají děti na prestižní škole, řeší závist, temná tajemství i velké životní zvraty. Prostě velké kamarádky a ještě větší soupeřky. (3. června)

Mr. Good: Záhada jménem Eirik Jensen – 1. řada

Foto: Netflix

Strhující dokumentární seriál o nejvýše postaveném policistovi v Norsku, který čelí podezření z pašování drog. Je to muž na svém místě, nebo spíš prachsprostý zločinec? (3. června)

Perfektní matka – 1. řada

Foto: TF1

Dceru jí obvinili z vraždy, ale ona je přesvědčená o její nevině. Brzy ale odhalí znepokojivá fakta a ukáže se, že není úplně jasné, kdo je tu oběť a kdo pachatel. (3. června)

Summer dělá vlny – 1. řada

Nejdřív ji vyhodí ze střední a pak musí z New Yorku odjet až do Austrálie. Tam se ale dostane do party kamarádů mladého surfaře, ve které začne dělat pořádné vlny. (3. června)

Zem je láva – 2. řada

Týmy soutěžících si hledají cestičky v místnostech plných lávy. Skáčou ze židlí, visí na závěsech a houpají se na lustrech. Ano, přesně tak! (3. června)

The Invocation of Enver Simaku

Novinář se vrací do Albánie zjistit, proč kdysi zemřela jeho manželka, a zaplete se přitom do podivného vyšetřování paranormálních jevů. (4. června)

Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také