10 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix čeká sice skromnější týden co do počtu filmových a seriálových novinek, dorazí ale první část čtvrté řady jednoho z nejpopulárnějších seriálů současnosti, Stranger Things, a to by za mimořádných okolností i stačilo. Předplatitelé se ale mohou těšit i na další porci Nakrmte někdo Phila, druhou řadu akčního anime Duch ve stroji: SAC_2045 nebo seriálových novinek pro nejmladší publikum Moře přátelství a My Little Pony: Ukaž se.

Moře přátelství – 1. řada

Kamarádi Bruda, Bobbi, Wayu a Puri prožívají v oceánu různá dobrodružství a i úplně běžné situace mají pro tyhle zvířecí parťáky svoje kouzlo. (23. května)

Duch ve stroji: SAC_2045 – 2. řada

Kybernetická žoldnéřka Motoko Kusanagi se v roce 2045 vrací do Sekce 9, aby se utkala s novou nebezpečnou hrozbou: s post-lidmi. (23. května)

Užij si výlet

Vysloužilý důstojník jede přesvědčit lásku svého kamaráda, aby se nevdávala za jiného. Cestou ho ale trápí smutek a trauma z tragédie, která se stala na bojišti. (23. května)

Ricky Gervais: SuperNature

Ricky Gervais se ve svém druhém stand-upovém speciálu pro Netflix rozpovídá o pravidlech humoru, rozmazlování koček nebo o tom, proč určitě neexistuje žádné nadpřirozeno. (24. května)

Larva: Kouzelný přívěsek

Foto: Netflix

Červenej a Žlutej se v tomhle krátkém filmu proprdí až do města, kde zažijí pěkně ujetá dobrodružství. Pokračování filmů Larva: Na ostrově a Larva na ostrově: film. (25. května)

Nakrmte někdo Phila – 5. řada

Tvůrce populárního sitcomu Raymonda má každý rád Phil Rosenthal poznává na svých cestách kuchyni a kulturu měst jako Bangkok, Lisabon, Mexico City a řadu dalších. (25. května)

My Little Pony: Ukaž se

Vítejte zpátky v Equestrii! V téhle zemi plné kouzelných poníků vás Zipp, Sunny, Izzy, Pipp a Hitch zvou, abyste s nimi prožili velká dobrodružství. (26. května)

Král šamanů – nové díly

Médium Joh Asakura se přihlásí do bojového turnaje, který se koná každých pět set let. Jeho vítěz se pak stane všemocným Králem šamanů. (26. května)

Stranger Things – 4. řada – 1. část

Těsně před jarními prázdninami se do Hawkinsu vrací temnota. Čeká nás nová porce hrůz, děsivých vzpomínek a taky úplně nové nebezpečí, ze kterého tuhne krev v žilách. (27. května)

Desert Coffee

Foto: Netflix

Ve Slab City, posledním svobodném místě v Americe, žije pestrá parta bohémů, kteří se slézají v Robově kavárně na Wi-Fi a nejlepší kávu v okolí. (28. května)

Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také