Obi-Wan Kenobi: Disney uvedl trailer k mezinárodnímu dni Star Wars

Přečtěte si

Autor

Společnost Disney uvedla nový trailer k dlouho očekávanému seriálu o jedné z nejoblíbenějších postav ze světa Star Wars. Tento dárek fanouškům nadělila konkrétně 4. května, tedy k mezinárodnímu dni tohoto univerza. Trailer láká na nové postavy, ale především i na ty staré známé. Mezi nimi není nikdo menší než Darth Vader.

V traileru zahlédneme, jak si Vader nasazuje své ikonické brnění. Je to další náznak toho, že uvidíme Dartha Vadera i bez masky v podání Haydena Christensena. Vader a Kenobi se v této sérii mají střetnou v souboji a trailer fanoušky na jejich očekávaný souboj povedeně připravuje.

Také se však zobrazuje konflikt mezi Kenobim (Ewan McGregor) a inkvizitory, kterým velí Velký Inkvizitor (Rupert Friend) či strýčkem Owenem (Joel Edgerton). Trailer v jednom záběru také odhaluje novou postavu, kterou ztvární herec a komik Kumail Nanjiani.

Na režisérský post usedla Deborah Chow, jež má zkušenosti se Star Wars již z první série Mandaloriana.


Obi-Wan Kenobi má premiéru 27. května na Disney+. Premiéra je tedy odložena o dva dny, avšak na streamovací službě budou uvedeny rovnou dva díly.

Foto: Disney

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také