14 novinek, které přidá Netflix v tomto týdnu

Foto: Divoká krása, Otec náš, Advokát (vše Netflix)

Na Netflix míří česká komedie Deníček moderního fotra, ve které hrají Jiří Mádl a Tereza Ramba, Maturitní ročník s Rebel Wilson nebo filmový hit z roku 1992, Pár správných chlapů, ve kterém se potkali Tom Cruise, Jack Nicholson a Demi Moore. Seriáloví maniaci zcela jistě nepřehlédnou novinku v podobě 42 dní temnoty a minisérii s názvem Advokát, která je novým zpracováním příběhu, který v roce 2011 přivedl Matthew McConaughey na stříbrná plátna ve filmu Obhájce. Netflix také uvede polského Krále útěků a strhující dokument Otec náš.

Zpátky do práce – 6. řada

Mateřská končí a je čas vrátit se do práce. Čtyři mamky v současném Torontu zdolávají děti, šéfy, lásku a život. (10. května)

Deníček moderního fotra

První potomek je na světě a spisovatel si musí vzít otcovskou dovolenou. Rodičovské povinnosti mu ale dají zabrat o dost víc, než čekal. (11. května)

Dokonalá famílie

Lucíu zaskočí výstřednost rodiny přítelkyně jejího syna. Ještě netuší, jaký dopad bude tahle partička lidí mít na její spořádaný život. (11. května)

Král útěků

Lidový hrdina, bandita a notorický útěkář si najde přítelkyni, kvůli které se z něj možná stane jiný člověk. Příběh volně inspirovaný životem Zdzisława Najmrodzkého. (11. května)

Otec náš

Díky testu DNA zjistila, že má spoustu nevlastních sourozenců. A pak odhalí čachry s darovaným spermatem, které má na svědomí oblíbený specialista na neplodnost. (11. května)

42 dní temnoty – 1. řada

Žena zoufale hledá svoji pohřešovanou sestru v jednom chilském městě. O případ se zároveň intenzivně zajímají média a vyšetřuje ho i policie. Příběh podle skutečnosti. (11. května)

Divoká krása – 1. řada

Záhadné ženě s tragickou minulostí se při honbě za pomstou podaří proniknout do vlivné rodiny, která vlastní světové kosmetické impérium obestřené temnými tajemstvími. (12. května)

Maverix – 1. řada

Porazit soupeře, navzájem se vyhecovat k nejlepším výkonům a vyhrát, co se dá. Mladí motokrosaři jdou v tomhle dynamickém seriálu do tréninku i závodů prostě naplno. (12. května)

Advokát – 1. řada

Mickey Haller z LA skončil po nehodě na druhé koleji. Rozjetou právnickou kariéru mu ale má zachránit nový případ vraždy, který řeší ze svého nepřehlédnutelného lincolnu. (13. května)

Království lesku – 2. řada

Reality show o šíleně bohatých Asijcích a Američanech asijského původu, kteří si žijí na vysoké noze, paří ve velkém stylu a snaží se život hlavně užít. (13. května)

Maturitní ročník

Roztleskávačky si vyberou slabší chvilku a jedna z nich skončí na dvacet let v kómatu. Když se pak probere, chce si splnit sen a stát se královnou plesu. V sedmatřiceti. (13. května)

Nové výšiny – 1. řada

Obchodní poradce Michi Wyss zdědí po otci zadluženou farmu. Aby ji zachránil a pomohl rodině, musí se vrátit ke svým zemědělským kořenům. (13. května)

Policajtka

Protřelá policajtka z Chicaga se stane terčem brutálního útoku. Pomůže jí utrápený samotář, který má sám problémů až nad hlavu. (15. května)

Pár správných chlapů

Foto: Columbia Pictures

Přezíravý vojenský právník s kolegyní odhalí při vyšetřování vraždy šikanu a brutální rituál, ve kterých mají prsty vysoce postavení představitelé armády. (15. května)

Pokračuj na novinky Netflixu z minulého týdne