12 výborných novinek na víkend (nejen) z Netflixu a HBO

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

HBO Max uvedlo další velkou novinku v podobě poslední bondovky Daniela Craiga – Není čas zemřít, v nabídce se objevil i premiérový díl druhé řady Supermana a Lois, divácký zážitek nabídne bez pochyb chválený snímek Bod varu. Na Netflixu nově najdeme nové minisérie Clark: Hvězdný zločinec a Eden vás vítá, za povšimnutí stojí i nové díly kritikou opěvovaného seriálu Undone na Prime Video. Na VOD dorazili noví filmoví Jackass, Voyo se navíc chystá na uvedení očekávané třídílné Ivety.

Bod varu

Šéfkuchaři Andymu ještě ani nezačala směna, a už nestíhá. Jeho restaurace je přebookovaná a kuchyní šmejdí nespokojený kontrolor. (HBO Max)

Clark: Hvězdný zločinec – 1. řada

Stockholmský syndrom je pojem, který zná celý svět. Málokdo ale ví, že za ním stojí kontroverzní zločinec. Tohle je napůl pravdivý, napůl vylhaný příběh Clarka Olofssona. (Netflix)

Eden vás vítá – 1. řada

Parta mladých vyrazí pařit na odlehlý ostrov. Ráj, který na ně čeká, ale skrývá hodně nebezpečná tajemství a spoustu pastí. (Netflix)

Escobar

Novinářka Virginia Vallejo vzpomíná na svůj divoký a nebezpečný románek s Pablem Escobarem z doby, kdy budoval svoje drogové království a terorizoval přitom celou zemi. (Netflix)

Iveta – minisérie

Iveta chce být slavnou zpěvačkou. Cesta vede z dětského sboru přes pěvecké soutěže, nahrávání prvního hitu a desky až k celostátní slávě. (Voyo)

Jackass Navždy

Starší a šedivější, ale ne moudřejší – Johnny Knoxville a celá banda jsou zpátky pro další hrubou dávku triků a špatných nápadů. (Google Play, iTunes)

Není čas zemřít

James Bond si užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. (HBO Max)

Superman a Lois – 2. řada

Nejslavnější superhrdina na světě a nejznámější komiksová novinářka jsou nuceni čelit dosud největší výzvě – stresu, tlaku a problémům, jimž jsou pracující rodiče v dnešní společnosti vystaveni. (HBO Max)

Undone – 2. řada

Ve druhé sérii si Alma uvědomí, že minulost její rodiny může skrývat hlubší tajemství. Vydává se na křížovou výpravu, aby odhalila pravdy, které by mohly změnit její současnou realitu. (Prime Video)

V zajetí démonů a V zajetí démonů 2

Rodina se nastěhuje na farmu v americkém Rhode Islandu, kde se brzy stane svědkem děsivých nadpřirozených úkazů. Obrátí se proto na dvojici významných démonologů. (Netflix)

Zase nepoužitelní

Nesourodá dvojice policajtů se musí po deseti letech dát dohromady a vyšetřit vraždu ve francouzském městě, kde to mezi lidmi vře a kde hrozí nebezpečné spiknutí. (Netflix)

Zrozeni milovat – 2. řada

Hazel je po deseti letech vyčerpávajícího manželství s technologickým miliardářem na útěku. Záhy zjistí, že jí majetnický manžel implantoval do mozku sledovací zařízení. (HBO Max)

Pokračuj na víkendové tipy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také