10 novinek na Netflixu s češtinou, které stojí za to vidět

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix v posledních týdnech uvedl desítky nových titulů, jen vybrané kousky se ale dočkaly českého dabingu. Ten nabízejí povedené minisérie jako v tomto týdnu uvedena severská kriminálka Clark: Hvězdný zločinec (hraje Bill Skarsgård z hororu TO), dokumentární a mrazivá Výpověď Johna Waynea Gacyho, přírodovědná série s Barackem Obamou Slavné národní parky nebo animovaný Králík samuraj: Usagiho sága.

Anatomie skandálu – minisérie

Jako žena mocného politika se má Sophie skvěle. Na povrch ale vyplují skandální tajemství, manžel James musí čelit vážnému obvinění a její život se otřese v základech.

Clark: Hvězdný zločinec – minisérie

Stockholmský syndrom je pojem, který zná celý svět. Málokdo ale ví, že za ním stojí kontroverzní zločinec. Tohle je napůl pravdivý, napůl vylhaný příběh Clarka Olofssona.

Drž se – minisérie

V téhle bohaté varšavské čtvrti se lidi dobře znají. Když ale brzy po smrti kamaráda zmizí další mladík, obrátí to místní život naruby a na světlo vyjdou tajemství a lži.

Důvěra se nevyplácí: Hon na krále kryptoměn

Mladý zakladatel krachující burzy kryptoměn je zničehonic po smrti a rozzuření investoři se nemůžou zbavit dojmu, že na tom všem něco nehraje.

Jaderná havárie v Three Mile Island – minisérie

Nehoda v jaderné elektrárně Three Mile Island v americké Pensylvánii, sporná tvrzení i její dalekosáhlé dopady očima lidí, kteří byli u toho.

Králík samuraj: Usagiho sága – 1. řada

Mladý králík, který se chce stát pravým samurajem, se spřátelí s bojovníky, aby společně ochránili svoje město před démony, nindži a zlými mimozemšťany.

Senzo: Vražda fotbalové hvězdy – minisérie

Vražda fotbalisty a národního hrdiny Senza Meyiwy otřásla celou Jihoafrickou republikou. Kdo ho zabil a proč? Tenhle dokumentární seriál přináší podrobný rozbor důkazů.

Slavné národní parky – minisérie

Úžasný dokumentární seriál, který vás vezme na návštěvu velkolepých národních parků po celém světě. Komentář čte bývalý americký prezident Barack Obama.

Tajemství Marilyn Monroe: Ztracené nahrávky

Dokument o tajemné smrti filmové hvězdy Marilyn Monroe, ve kterém zazní dosud nezveřejněné rozhovory s jejími nejbližšími.

Rozhovory s vrahem: Výpověď Johna Waynea Gacyho – minisérie

Stýkal se s mocnými a lovil zranitelné. Za jeho usměvavou tváří se skrývala temná mysl sadistického sériového vraha.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také