7 výborných novinek na Voyo

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Oblíbená česká streamovací služba Voyo v posledních dnech přidala do nabídky velmi zajímavé novinky. Za pozornost stojí oscarový Kód Enigmy s vynikajícím Benedictem Cumberbatchem (Doctor Strange) nebo výborná komedie z amerického zapadákova Loganovi parťáci, která nabízí jména Channing Tatum, Adam Driver a Daniel Craig. Voyo vydalo také dvojitou porci vlastních seriálů – Chlap a Národní házená. V nabídce se rovněž objevil animák Hledá se Yetti, ukrajinský Sluha národa a všem dobře známý seriál Vyšehrad.

Hledá se Yetti

Sir Lionel Frost je chrabrý a energický dobrodruh, který se považuje za předního odborníka na mýty a příšery. Ovšem nikdo jiný jeho objevům nevěří. Aby svůj názor obhájil, vydává se na americký severozápad objevit Yettiho – chybějící vývojový článek mezi opicí a člověkem…

Chlap

MUDr. Ondřej Frank je úspěšným lékařem, primářem oddělení speciální diagnostiky v prestižní Nemocnici Centrum. Je spolehlivý, je bezchybný, je striktně racionální. Jeho život se však náhle zcela změní. Kvůli zranění hlavy přijde o část svých vzpomínek.

Kód Enigmy

V zimě roku 1952 dostala britská policie hlášení o vloupání do domu profesora matematiky a kryptoanalytika Alana Turinga. Téměř nikdo ze zúčastněných nevěděl, že jde o válečného hrdinu, který se spolu se svým týmem podílel na prolomení kódu legendárního německého šifrovacího stroje Enigma.

Loganovi parťáci

Bratři Jimmy a Clyde Loganovi žijí v úplném zapadákově, nemají peníze, nemají práci a na krku mají rodinnou tradici smolařů a looserů. Spolu s odborníkem na loupeže Joem se rozhodnou otočit konečně kolo štěstí a ukrást 14 milionů dolarů během slavného automobilového závodu v Americe.

Národní házená

Skupina přátel, která v devadesátých letech vyhrála mistrovský titul v národní házené, dostane po letech pozvánku na první klubové mistrovství veteránů v národní házené na Slovensku. Pod heslem „Míč v ruce, národka v srdci“ tak borci musí zapomenout na pohodlí a začít poctivý trénink.

Sluha národa

Foto: Voyo

Vasilij Petrovič Goloborodko je charismatický i chytrý středoškolský učitel dějepisu. Jeho život se zásadně změní v okamžiku, kdy jeden z jeho studentů zaznamená na mobil jeho proslov, ve kterém se ostře vymezuje proti korupci na Ukrajině a záznam následně umístí na sociální sítě.

Vyšehrad

Foto: Bontonfilm

Julius „Lavi“ Lavický byl velký fotbalový talent. Večírky, alkohol, kouření, holky a eskapáda za eskapádou mu ovšem ničí slibně rozjetou kariéru. Už dokonce nehraje za Spartu, ze které byl stylově odejit, ale „pouze“ za Vyšehrad.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také