16 skvělých novinek na víkend z Netflixu a HBO

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Na HBO Max to konečně žije. Nabídka nové služby se rozrostla o Keatonova Batmana, Reevsova Supermana, dorazil nový Sebevražedný oddíl nebo třeba dvojitá porce Spider-Mana. Netflix v týdnu uvedl pokračování španělské Elity, drsnou polskou záležitost Furioza, originální film Metaloví lordi a kompletního Spider-Mana od režiséra Raimiho. Na konkurenčních streamech se nic zajímavého nevydalo, a tak dnešní víkendové tipy patří jen a pouze Netflixu a HBO.

Batman a Batman se vrací

V Gothamu bojuje proti zločinu nejen policie, ale také tajemný Batman. V souboji srazí do kyseliny gangstera Napiera, kterého vlákal do pasti v chemičce zrádný Grissom. Zločinec však přežije a vrátí se jako šílený Joker… (HBO Max)

Boss Level

Bývalý člen speciálních jednotek, který se ocitne v časové smyčce a pořád dokola prožívá den, kdy ho zavraždili, musí odhalit tajemství svojí předčasné smrti. Roli záporáka si zahrál Mel Gibson. (Netflix)

Elita – 5. řada

Tři studenti z chudých poměrů nastoupí ve Španělsku na exkluzivní soukromou školu a jejich střet s bohatšími vrstevníky skončí vraždou. Kvalita seriálu má sice sestupnou tendenci, zázraky se ale dějí.  (Netflix)

Furioza

Policajtka udělá svému bývalému nabídku, která se nedá odmítnout: buď pronikne mezi fotbalové chuligány a začne na ně donášet, nebo jeho brácha skončí ve vězení. Drsná polská podívaná s tunou akce. (Netflix)

Jakša: Nekompromisní operace

Čestný žalobce musí ve velmi nebezpečném městě prověřit elitní zásahový tým i jeho nechvalně známého velitele. Zaplete se přitom ale do smrtící války mezi špiony. Pro milovníky jihokorejských thrillerů. (Netflix)

Metaloví lordi

Mladí outsideři Hunter a Kevin si myslí, že se můžou proslavit jedině díky metalu – úplně se mu oddat, vyhrát soutěž kapel a nechat se uctívat jako bohové. Tvůrce Hry o trůny se dal na metal. (Netflix)

Návrat do vesmíru

Elon Musk a inženýři ze SpaceX mají za úkol dostat astronauty NASA zpátky na Mezinárodní vesmírnou stanici. Revoluce v cestování do vesmíru je tady! Pro fanoušky létání do vesmíru a dokumentárního seriálu Odpočítávání. (Netflix)

Otec

Oscarový Anthony Hopkins hraje v dojemném dramatu vzpurného osmdesátníka Anthonyho, jehož zasáhla Alzheimerova choroba. Přestože ho starostlivá dcera Anne přesvědčuje o opaku, sám si odmítá připustit, že se o sebe již nedokáže postarat… (HBO Max)

Sebevražedný oddíl

Vyzbrojeni nejlepšími high-tech zbraněmi se Bloodsport, Peacemaker, King Shark, Harley Quinn a další pod vedením Ricka Flaga vydávají nebezpečnou džunglí Corto Maltese na sebevražednou misi. Jeden špatný pohyb a jsou mrtví… (HBO Max)

Spider-Man (původní trilogie)

Když ho kousl geneticky upravený pavouk, získal plachý teenager Peter Parker nové superschopnosti. V boji proti bezpráví a mstivému padouchovi se mu určitě budou hodit. Sam Raimi dal světu dokonalou komiksovou adaptaci. (Netflix)

Spider-Man: Homecoming

Peter Parker, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije s tetou May pod bedlivým dohledem nového mentora Tonyho Starka. Zatímco se snaží vrátit ke svému běžnému životu, objeví se nový padouch… (HBO Max)

Spider-Man: Paralelní světy

Miles Morales je dospívající chlapec z New Yorku, který má problémy se školou i kamarády, a ještě k tomu se z něj stane Spider-Man. Po otevření brány do dalších paralelních světů si uvědomí, že není jediným pavoučím superhrdinou na světě. (HBO Max)

Superman a Superman II

Jmenuje se Kal-el a pochází z planety Krypton. Jako jediný přežil explozi v obrovské kosmické katastrofě, když ho otec, předvídavý kryptonský vědec Jor-El, vyslal v malé vesmírné kapsli do vesmíru. (HBO Max)

Tony Hawk: Dokud kolečka neupadnou

Tento film, založený na důvěrných rozhovorech se samotným Tonym Hawkem, podává ucelený obraz skateboardistova života, jeho legendární kariéry a výjimečného vztahu ke sportu, jehož byl po desetiletí synonymem. (HBO Max)

Zítra je taky den

Muž, ze kterého se po nehodě stal napůl člověk a napůl duch, se v podsvětí ocitne mezi posly smrti a začne v jejich službách vyrážet na zvláštní mise. Fantasy seriál z jihokorejské produkce. (Netflix)

Žhavé linky – 1. řada

V Amsterdamu 80. let se podnikavá vysokoškolačka začne věnovat sexu po telefonu ve firmě, kterou založili dva hodně odlišní bratři. Nizozemský seriál si bere na paškál lechtivé téma. (Netflix)

Pokračuj na víkendové tipy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také