16 filmů a seriálů, které v týdnu přidá Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Největší Netflix premiérou týdne je britský horor Rozhodnutí nebo život, ve kterém se potkají Asa Butterfield (Sexuální výchova) a Robert Englund (Noční můra z Elm Street), za pozornost ale stojí i minisérie Anatomie skandálu od tvůrců Sedmilhářek a Domku z karet. Netflix v příštích dnech uvede ještě španělské seriálové drama Dědicové země nebo český snímek Spící město, který byl v kinech od srpna minulého roku.

Holky v chládku – 1. řada

Laura Willis, která se dřív živila organizováním akcí, teď jako ředitelka vězení pro ženy řeší strasti i slasti života za mřížemi. Příjemný seriál plný suchého humoru. (12. dubna)

Zvířecí případy – 1. řada

Zvláštní agenti Sam a Kit lítají po světě a díky svým detektivním schopnostem, vědeckým poznatkům a fantastickým přístrojům odhalují spoustu tajemství říše zvířat. (12. dubna)

Dnes napravíme svět

Workoholik Diego se dozví, že malý Benito možná není jeho syn. Vydá se s ním proto hledat pravého otce a tahle cesta jim oběma změní život. (13. dubna)

Slavné národní parky – 1. řada

Úžasný dokumentární seriál, který vás vezme na návštěvu velkolepých národních parků po celém světě. Komentář čte bývalý americký prezident Barack Obama. (13. dubna)

Tchýně na prameni – 1. řada

Otravná Isadir žije od začátku pandemie s rodinou a ze všech sil se snaží zkomplikovat život neohrabanému synovi a snaše, ve které vidí konkurenci. (13. dubna)

Téměř šťastný – 2. řada

Sebastián není jako moderátor v rádiu žádná velká hvězda. Protlouká se životem se dvěma dětmi a bývalou ženou, kterou pořád miluje. (13. dubna)

Zkrocení zlé ženy

Vědkyně se po drsném rozchodu rozhodne začít nový život v rodném kraji. Její bratr chce, aby prodala rodinný pozemek, a tak ji zkusí přelstít s pomocí pohledného cizince. (13. dubna)

Ultraman – 2. řada

Je to už desítky let, co jeden hrdina z hvězd zanechal tenhle svět v míru. Teď musí povstat Ultramanův syn a ochránit Zemi před novou hrozbou z vesmíru. (14. dubna)

Anatomie skandálu

Jako žena mocného politika se má Sophie skvěle. Na povrch ale vyplují skandální tajemství, manžel James musí čelit vážnému obvinění a její život se otřese v základech. (15. dubna)

Dědicové země – 1. řada

Je 14. století a schopný mladík Hugo Llor si chce v Barceloně udělat dobré jméno. Musí ale dodržet slib, který dal rodině Estanyolových. (15. dubna)

Lego city dobrodružství – nové řady

Foto: Lego

Potrhlá parta policajtů a hasičů se ze všech sil snaží udržet pořádek v báječném městě, kde není nikdy nouze o skvělou zábavu, dobré přátele ani praštěné nápady. (15. dubna)

Mai: Matčin hněv – 1. řada

Truchlící matka odhalí zločince, kteří mají na svědomí smrt její dcery, a navzdory svojí mírné povaze se rozhodne nemilosrdně pátrat po tom, co se doopravdy stalo. (15. dubna)

Spící město

Rodiče jim upadli do záhadného spánku, a tak se o sebe čtyři sourozenci musí postarat sami. A taky přijít na to, jak by celá rodina mohla být zase pohromadě. (15. dubna)

Rozhodnutí nebo život

Dva kamarádi mají políčeno na výhru, o kterou se nikdo nepřihlásil, a tak oživí tajemnou videohru z 80. let. Ocitnou se ale v neskutečném světě plném nečekaných hrůz. (15. dubna)

Lego Friends: Dívky s posláním – nové řady

Foto: Lego

Pět nejlepších kamarádek musí při ochraně Heartlake City projevit důvtip i odvahu a spolehnout se na týmovou práci. (16. dubna)

Ninjago – nové řady

Foto: Lego

Kai, Jay, Cole a Zane musí ovládnout moc svých elementů a zbraně Spinjitzu, aby ochránili zemi Ninjago, která má také podsvětí. (16. dubna)

Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také