9 novinek Netflixu na tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix v pátek uvede druhou řadu Bridgertonových, jednoho z nejúspěšnějších seriálů služby, jinak se ale diváci moc zajímavých novinek nedočkají. Pro nejmenší jsou připraveni noví animovaní Transformers, dospělým zase Netflix nadělí lechtivá Pravidla rozkoše nebo dvojici filmů z roku 2019 Čekání na milost a Revoluce bude.

Do dobrých rukou

Je na dítě sama, proti smrtelné nemoci nemá šanci a strach o budoucnost jejího tvrdohlavého šestiletého syna jí nedá spát. Pak ale narazí na milého svobodného chlápka. Nová turecká komedie z dílny Netflixu. (21. března)

Pravidla rozkoše – nová minisérie

Jak jdou sex, radost a moderní věda dohromady? Tenhle poučný seriál představuje složitý svět ženské rozkoše a vyvrací hluboko zakořeněné mýty. Rozhovory s odborníky na sex, vědci nebo terapeuty. Vzrušující dokumentární seriál, kterým provází Michelle Buteau. (22. března)

Odkvétání

Nadějný fotograf se zamiluje do energické kadeřnice a zdá se, že je čeká růžová budoucnost. Pak ale všechno změní osudový zvrat. Romantické drama z Japonska. (24. března)

Bridgertonovi – 2. řada

Osm nerozlučných sourozenců Bridgertonových hledá lásku a štěstí mezi londýnskou smetánkou. Podle úspěšných románů od Julie Quinn. Druhá řada jednoho z nejsledovanějších seriálů od Netflixu. (25. března)

Transformers: Botboti – 1. řada

Jakmile se v obchoďáku zhasne, objevují se BotBoti a chtějí si hrát. Seznamte se s veselou kupou všedních věcí, které se po zavíračce proměňují v roboty. Seriál pro nejmenší fanoušky Transformers. (25. března)

800 metrů – 1. řada

Foto: Netflix

V roce 2017 došlo ve Španělsku ke dvěma teroristickým útokům, které měli na svědomí místní mladíci. Jak se to mohlo stát? Seriál, co nabízí odpovědi bez příkras. Dokumentární seriál s rozhovory, které vede novinář Nacho Carretero. (25. března)

Dovolená po francouzsku 3

Foto: Warner Bros Entertainment France

Poznali se na dovolené v roce 1978 a od té doby spolu tráví každé léto. Je jim sice už přes padesát, ale aférky a soutěživost je provázejí jako zamlada. Netflix nabízí i předešlé dva filmy. (26. března)

Čekání na milost

Roky práce vyčerpaná vězeňská dozorkyně se snaží zachovat si zdravý rozum, přitom si ale vytvoří citové pouto k mladíkovi odsouzenému na smrt. Film z roku 2019, který si odnesl cenu z festivalu Sundance. (27. března)

Revoluce bude!

Samozvaný revolucionář uzavře dohodu, která má zabránit vystěhování jeho rodiny. Pak se ale chytí do pasti, kterou na něj ušila FBI. Anna Kendrick v hlavní roli britské komedie. (27. března)

Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také