21 novinek, které v týdnu přidá Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix v týdnu uvede kolem dvaceti novinek, za pozornost ale stojí naprosté minimum. Na své si přijdou milovníci slovenské tvorby z 80. let, Netflix dokumentů, které nově rozšíří Hon na krále kryptoměn nebo povedených anime filmů Tiger & Bunny. Premiérou týdne je ovšem skvěle obsazená covidová komedie V bublině, kterou natočil Judd Apatow.

Thermae, Romae, Novae – 1. řada

Hrdý architekt, který ve starověkém Římě staví lázně, se zničehonic začne objevovat v moderním Japonsku, kde ho inspiruje spousta inovací z jeho oboru. (28. března)

Důvěra se nevyplácí: Hon na krále kryptoměn

Mladý zakladatel krachující burzy kryptoměn je zničehonic po smrti a rozzuření investoři se nemůžou zbavit dojmu, že na tom všem něco nehraje. (30. března)

Krupobití

Nevaroval před krupobitím, které zničilo všechno, co mu stálo v cestě. Slavný meteorolog se proto vrací do rodného města, kde si brzy uvědomí, že chce žít úplně jinak. (30. března)


Zlomený idol: Zkáza Diomeda Díaze

Diomedes Díaz se dostal až na vrchol, ale po obvinění z vraždy fanynky o všechno přišel. Dokument o vzestupu a pádu jednoho z nejslavnějších kolumbijských zpěváků. (30. března)

Super zvířátka – 1. řada

Roztomilá a milá dobrodružství z vesmíru, ve kterých čtyři pejsci se superschopnostmi společně pomáhají svým novým dětským kamarádům i chlupatému mimozemšťanovi. (31. března)

Battle: Freestyle

Amalii je nadšená, že se taneční skupina, ve které s Mikaelem tančí, dostala na soutěž do Paříže. Rozhodí ji ale setkání s matkou, se kterou se odcizily. (1. dubna)


Cesta kolem světa za 80 dní

Opatrný opičák a odvážný žabák se společně vydají na neobvyklou cestu sněhem, přes poušť i po moři, aby v rekordním čase objeli celou planetu. (1. dubna)

Apollo 10 1/2: Dítě kosmického věku

Muž vypráví příběh sebe jako desetiletého chlapce v Houstonu roku 1969. Nostalgické vzpomínky se prolínají s neuvěřitelným povídáním o cestě na Měsíc. (1. dubna)

Fontána pre Zuzanu

Puberťáci prožívají poslední prázdniny, než se rozjedou na různé střední školy, a scházejí se u rozbité fontány uprostřed sídliště. (1. dubna)

Král Drozdí brada

Rozmazlené princezničce není žádný nápadník dost dobrý. Král ji proto provdá za žebráka, aby zjistila, co je v životě důležité. (1. dubna)


Navždy jiná liga

Marta je sice po velmi náročné operaci, ale toho pravého má konečně na dosah. Překoná láska dávná tajemství i nepřízeň osudu? (1. dubna)

Pásla kone na betóne

Na slovenské vesnici se matka s dcerou snaží urovnat svoje spory, zůstat nezávislé a neopakovat staré chyby. (1. dubna)

Poltergeist

Remake hororu o rodině, která se nastěhuje do nového domu plného duchů. A ti jim pak unesou nejmladší dceru. (1. dubna)

Poslední autobus – 1. řada

Parta chytrých školáků se vydává na exkurzi, která jim změní život. Budou totiž zachraňovat lidstvo před armádou nemilosrdných dronů. (1. dubna)

Pehavý Max a strašidlá

Sirotek uteče od cirkusu a zabloudí na zámek barona Frankensteina, kde objevuje svět plný kouzel, tajů a vědeckých metod. (1. dubna)

Proměna domácnosti: Vysněné bydlení – 2. řada

Odbornice na proměnu domácností Clea a Joanna pomáhají hvězdám i obyčejným lidem vyřazovat, třídit a skladovat věci, aby jejich domovy prokoukly. (1. dubna)

Tiger & Bunny: Počátek a Vzpoura

Ve světě, kde se dá superschopnostmi dobře vydělat, musí stárnoucí hrdina Wild Tiger s pomocí arogantního mladíka Barnabyho Brookse mladšího chytit mazaného zloděje. (1. dubna)

Tisícročná včela I – III

Sága slovenského zednického rodu Pichandů, jehož osudy sledujeme po třicet let na přelomu 19. a 20. století, slavila úspěch už ve své literární podobě – jako stejnojmenná kniha Petra Jaroše. (1. dubna)

Sůl nad zlato

Princezna vyhnaná z domova musí v kouzelné říši najít lék na tajemnou kletbu. Jedině tak se bude moct znovu shledat se svým milým a zachránit království. (1. dubna)

V bublině

Snaží se dostat ven, spí spolu a nervově se hroutí. Herci a štáb akčního trháku se pokoušejí natočit jeho pokračování, zatímco tráví karanténu v luxusním hotelu. (1. dubna)

355

Tvrdohlavá agentka CIA povolá z různých koutů světa špionky, které se navzájem moc nemusí. Při téhle nebezpečné tajné misi ale budou muset táhnout za jeden provaz. (1. dubna)

Pokračuj na netflix novinky minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také