O Netflix originály v českém znění stále není nouze, jen za poslední měsíc se jich vyprodukovalo dvanáct. Netflix nově nabízí v češtině válečné dánské drama Bombardování, rodinný blockbuster Projekt Adam, severskou podívanou Proti ledu nebo volné pokračování seriálových Vikingů.

Astrologický průvodce pro zlomená srdce – 2. řada

Alice má zlomené srdce a přestává věřit, že si někoho najde. Když se ale spřátelí s charismatickým odborníkem na astrologii, nechá se při výběru partnera vést hvězdami. Italský romantický seriál, jehož druhá řada se opravdu povedla.

Bombardování

Při náletu za druhé světové války bomby omylem dopadnou na kodaňskou školu plnou dětí a přitom se protnou osudy několika místních obyvatel. Podle skutečnosti. Dobové drama režiséra Oleho Bornedala (Zbav nás od zlého).

Delta Okavanga: Kousek ráje

Drama z divoké přírody, ve kterém čím dál horší období sucha dává poušti Kalahari zabrat. Zvířata se tu musí v boji o život spolehnout na sílu vlastní krve. Dokument, co zahřeje u srdce, který namluvil Regé-Jean Page (Bridgertonovi).

He-Man a vládci vesmíru – 2. řada

Neohrožený teenager Adam a jeho parta statečných outsiderů objeví legendární moc Grayskullu – a svoje poslání bránit Eternii před děsivým Skeletorem.  Animovaná CGI verze klasického komiksového seriálu z 80. let s novými příběhy pro 21. století.

Mozaika lží – 1. řada

Na malém městě dojde k brutálnímu útoku, po kterém vyjdou najevo skryté hrozby a smrtící tajemství. Ona díky tomu pak odhalí temnou minulost svojí matky. Napínavý thriller podle úspěšného románu Karin Slaughter, kde hrají držitelka Emmy Toni Collette a Bella Heathcote.

Nejhorší spolubydlící – 1. řada

Brutální podvodníci a chladnokrevní zabijáci. Děsivé příběhy o nejhorších spolubydlících, které si nedokážete ani představit. Podle skutečnosti. Dokumentární antologie o spolubydlících, kteří se utrhli ze řetězu. Výkonný producent Jason Blum (Očista, Uteč).

Projekt Adam

Stíhací pilot Adam Reed, který cestuje v čase, musí nouzově přistát v roce 2022. Tam pak spojí síly se svým dvanáctiletým já, aby společně zachránili budoucnost lidstva. Rodinné sci-fi dobrodružství od Shawna Levyho (Free Guy). Hrají Ryan Reynolds, Zoe Saldaña, Mark Ruffalo a Jennifer Garner.

Proti ledu

Grónsko je obrovské a tihle dva se tam snaží najít ztracenou mapu. Půjde jim přitom ale o holý život. Podle skutečného příběhu dánské polární výpravy z roku 1909. Drama, ve kterém hrají Nikolaj Coster-Waldau (Hra o trůny) a Joe Cole (Gangy z Birminghamu).

Ruby záchranářka

Policista si chce splnit velký sen a dostat se mezi elitní psovody. Spojí proto síly s chytrou, ale trochu divokou fenkou Ruby z útulku. Podle skutečnosti. Film pro celou rodinu, kde hraje Grant Gustin (The Flash).

Veganka na útěku – 1. řada

Proslulá majitelka veganské restaurace se provdá za záhadného muže, který prý dokáže zařídit, aby její pes nikdy neumřel. Pak se jí ale život začne vymykat z rukou. Neuvěřitelný příběh podle skutečnosti od Chrise Smithe, oceněného režiséra dokumentu Fyre a producenta Pána tygrů.

Víkendový útěk

Beth se snaží zjistit, co se stalo její nejlepší kámošce, která se ztratila na holčičím výletě do Chorvatska. Jenže co stopa, to další znepokojivá lež. Thriller podle románu od Sarah Alderson. Hrají Leighton Meester (Super drbna), Christina Wolfe a Ziad Bakri.

Vikingové: Valhalla – 1. řada

Po sto letech povstane nová generace legendárních hrdinů, aby vzala osud do svých rukou a vešla do dějin. Sága o nové generaci Vikingů, na které má lví podíl scenárista Jeb Stuart (Smrtonosná past, Uprchlík).

Pokračuj na minulý přehled novinek na Netflixu s českým dabingem

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno