10 výborných letošních novinek na Netflixu s českým dabingem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Investigativní dokumenty, ze kterých mrazí, povedené seriály od uznávaných tvůrců nebo krvavé pokračování Texaského masakru. To všechno najdeme nyní na Netflixu za doprovodu českého dabingu.

Archive 81 – 1. řada

Archivář dostane za úkol opravit poškozené videokazety a při tom se zaplete do děsivé záhady, ve které figurují pohřešovaná režisérka a členové ďábelské sekty. Od výkonných producentů Rebeccy Sonnenshine (Banda) a Jamese Wana (V zajetí démonů). Podle hororového podcastu.

Hon na vrahy – 2. řada

Chytili zabijáka BTK a další nechvalně známé brutální vrahy. A tihle detektivové teď vzpomínají na odvážné akce i trable, které během vyšetřování zažili. Investigativní dokumentární série.

Jak jsem se zamilovala do gangstera

Tajemná žena vypráví o vzestupu a pádu Nikodema Nikośe Skotarczaka, jednoho z nejproslulejších polských gangsterů. Inspirováno skutečným příběhem. Natočil Maciej Kawulski, producent nechvalně známého polského snímku 365 dní.

Jeden z nás lže – 1. řada

Pět středoškoláků zůstane za trest po škole. Nemají moc společného, ale záhadné úmrtí a tajemství, která postupně vyplouvají na povrch, je donutí táhnout za jeden provaz. Seriál od spoluautora Elity Daría Madrony.

Jednotky vesmírného nasazení – 2. řada

K moci se dostane nová vláda a generál Naird a jeho posádka plná milých tragédů mají jenom čtyři měsíce na to, aby dokázali, že Vesmírné síly mají v armádě svoje místo. Greg Daniels a Steve Carell (Kancl) napsali další svérázný komediální seriál z pracovního prostředí.

Neskutečná Anna – 1. řada

Odvážná podnikatelka, nebo mistrná podvodnice? Novinářka zkoumá případ Anny Delvey, která si jako údajná dědička obrovského jmění naklonila newyorskou smetánku. Minisérie Shondy Rhimes (Skandál), ve které si zahrály Julia Garner (Ozark) a Anna Chlumsky (Viceprezident(ka)).

Neymar: Dokonalý chaos – 1. řada

Fanoušci po celém světě ho zbožňují, kritici ho zase nemůžou vystát. Neymar promluví o strastech i slastech svého osobního života i úžasné fotbalové kariéry. Dokumentární seriál, ve kterém promluví i slavní fotbalisti Lionel Messi, Kylian Mbappé a David Beckham.

Pád: Kauza Boeing

Vyšetřovatelé zjišťují, jestli mohla společnost Boeing částečně zavinit dvě letecké katastrofy během pár měsíců tím, že jí šlo spíš o zisk než o bezpečnost. Skandální odhalení od producentů Briana Grazera a Rona Howarda. Režíruje držitelka Emmy Rory Kennedy nominovaná na Oscara.

Podvodník z Tinderu

Na internetu ze sebe dělal magnáta, který obchoduje s diamanty a je pořád na cestách, a různé ženy pak obral o miliony dolarů. Některé z nich ale teď plánují odvetu. Režisérka Felicity Morris taky produkovala seriál Od koťátek pracky pryč! Hon na internetového zabijáka oceněný Emmy.

Texaský masakr motorovou pilou

Pokračování hororu, ve kterém skupina influencerů zamíří do Texasu vdechnout život městu duchů, ale narazí na Leatherface, proslulého vraha s maskou z lidské kůže. Pokračování hororové klasiky od autorů filmů Smrt ve tmě a Lesní duch.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také