10 seriálů na HBO Max, které GO nemělo

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

HBO Max v Česku funguje od dnešního rána a diváci se pomalu seznamují s novým prostředím. A možná i tápou, čím se obsah liší od HBO GO. Nabídka filmů a seriálů se prozatím hodně podobá, Max ale nadělil něco navíc. Za zmínku stojí těchto 10 populárních seriálů, které by na GO hledali marně.

Dva a půl chlapa

Foto: Warner Bros.

Charlie je bohatý starý mládenec s domem na pláži, který s lehkostí dostane každou ženu. Jeho spokojený život v Malibu je ale narušen, když se k němu nastěhuje jeho bratr Alan, který se právě rozvádí. Alan navíc není sám – má osmiletého syna Jakea.

Fresh Prince

Foto: Warner Bros.

Život zámožné rodiny Banksových se obrátí vzhůru nohama, když se do jejich vily v Bel-Air nastěhuje protřelý příbuzný z Filadelfie Will.

Hranice nemožného

Foto: Warner Bros.

Příběh se točí kolem tří nepravděpodobných spojenců – půvabné a odhodlané agentky FBI, geniálního, ale duševně chorého vědce a jeho jízlivého syna s poněkud bouřlivou minulostí – kteří vyšetřují sérii bizarních úmrtí a katastrof, známých jako „Vzorec“.

Mentalista

Foto: Warner Bros.

Na Zlatý glóbus nominovaný Simon Baker hraje Patricka Janea – nezávislého konzultanta Kalifornského úřadu pro vyšetřování, který má za sebou působivé výsledky při řešení závažných zločinů.

Peacemaker

Po filmu Jamese Gunna Sebevražedný oddíl z roku 2021 sledujeme pokračování příběhu postavy Johna Ceny. Tento okouzlující a arogantní muž věří v mír za každou cenu, bez ohledu na to, kolik lidí bude pro jeho dosažení muset zabít.

Smallville

Foto: Warner Bros.

Dospívání je těžké období pro každého. Je ale ještě těžší, když v sobě objevíte záhadné nadpřirozené schopnosti, jimž nerozumíte a které musíte před ostatními tajit.

Stanice 11

Postapokalyptická sága, odehrávající se v několika časových rovinách, sleduje přeživší ničivé pandemie, kteří musí znovu vybudovat svou kulturu, společnost a identitu. Tváří v tvář hrozbám nového světa se upínají k tomu nejlepšímu, co ztratili…

Ta přede mnou

Jane dostane šanci nastěhovat se do krásného, minimalistického domu, který navrhl záhadný architekt. Má to jen jeden háček – obyvatelé zde musí dodržovat seznam jeho přísných pravidel.

Zvláštní jednotka – Wellington Paranormal

Detektivové Minogue a O’Learyová odvezou na stanici mladou ženu, aniž by věděli, že je posedlá démonem. S pomocí komisaře Ruawaie Maaky se jim podaří démona vymítit a zrodí se zvláštní jednotka – Wellington Paranormal.

Zrozeni milovat

Hazel Greenová je po deseti letech vyčerpávajícího manželství s technologickým miliardářem na útěku. Záhy zjistí, že jí majetnický manžel implantoval do mozku sledovací zařízení, které ji na cestě k nezávislosti neustále monitoruje.

Pokračuj na filmy na HBO Max, které jsou v rozlišení 4K

3 KOMENTÁŘE

  1. To je fakt směšný.. 😁👌 Tak oni si udělaj reklamy ať si to koupí co nejvíc lidí a pak tam někde 30% obsahu chybí. 👍😂 To je jiný marketing toto. Zlatý Netflix. 👏

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také