Kde sledovat Venom 2: Carnage přichází online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Venom 2: Carnage přichází je pokračování snímku Venom, které již lze sledovat online. Film o padouchovi ze spider-manovských komiksů natočil Andy Serkis a hlavní roli si zopakoval populární herec Tom Hardy.

V prvním filmu o Venomovi se novinář Eddie Brock připletl do podivného experimentu, díky němuž se stal hostitelem mimozemského symbionta Venoma. Druhý film na něj navazuje a odhaluje mocného nepřítele. Střet sil je proto nevyhnutelný.

Venom 2: Carnage přichází je přímým pokračováním snímku Venom (2018), ve kterém se Spider-Man neukáže ani tentokrát. Režisérskou štafetu přebral Andy Serkis, nezaměnitelný herec, který vtisknul tvář Glumovi nebo Caesarovi z nových Planet opic.

Venom 2: Carnage přichází online

Druhý Venom měl premiéru v kinech v říjnu minulého roku, už teď ale vyšel na streamovacích službách. Film je dostupný na předních světových streamech jako iTunes nebo Rakuten, v Česku ale doputoval hlavně na Google Play nebo videotéku O2TV (oba případy s českým dabingem). V brzké době možná zavítá i na předplatitelskou službu Netflix.

Foto: Sony Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také