15 filmů a seriálů na víkend (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

O víkendu si na Netflixu nalaďte třetí Jackass, Jasona Stathama proti monstru z hlubin ve filmu MEG, českého Šarlatána nebo skvělý horor Orphan. Vsadit ale můžete i na originální tvorbu, Netflix totiž nově nabízí improvizační krimi sérii Murderville a dokument Podvodník z Tinderu. HBO GO pro změnu láká na seriálovou novinku Pozlacený věk nebo hvězdně obsazený thriller Střípky. Za zmínku stojí i pokračování hororu Smrt ve tmě, které nově najdete na prémiové službě Google Play.

Hříšná touha – 2. řada

Vdaná Alma odjede na osudový víkend plný vášně s tragickým koncem, po kterém začne hledat pravdu o svých nejbližších. (Netflix)

Hugo a jeho velký objev

Příběh se odehrává na pařížském nádraží začátkem 30. let minulého století, kde v ústraní žije osamělý chlapec Hugo. (HBO GO)

Jackass 3

Foto: Paramount Pictures

Johnny Knoxville se po dlouhé pauze vrací na scénu a pouští se do zbrusu nových kejklí s divou zvěří, kousků v nebezpečných výškách a dalších šíleností. (Netflix)

MEG: Monstrum z hlubin

Potápěč-záchranář už pověsil řemeslo na hřebík, ale okolnosti ho donutí vrátit se do hlubin. Musí totiž chránit kamarády před monstrem, které mělo být už dávno vyhynulé. (Netflix)

Moje nejlepší kamarádka Anna Franková

Film o přátelství Anny Frankové a Hannah Goslarové, jejich životě v nacisty okupovaném Amsterdamu i tragickém shledání v koncentračním táboře. Podle skutečnosti. (Netflix)

Murderville – 1. řada

Improvizační kriminální komedie, ve které výstřední detektiv Terry Seattle spojí síly s bezradnými hosty z řad celebrit, aby společně vyšetřili sérii vražd. (Netflix)

Orphan

Kate a John Colemanovi adoptují devítiletou osiřelou Esther. Netrvá ale dlouho a Kate zjistí, že se pod andělskou tvářičkou skrývá cosi zlověstného. (Netflix)

Podvodník z Tinderu

Na internetu ze sebe dělal magnáta, který obchoduje s diamanty a je pořád na cestách, a různé ženy pak obral o miliony dolarů. Některé z nich ale teď plánují odvetu. (Netflix)

Pozlacený věk – 1. řada

Konec 19. století se v Americe nesl ve znamení velkých hospodářských změn. Příběh začíná v roce 1882, kdy se osiřelá dcera jižanského generála Marian Brooková přestěhuje do newyorského domu ke svým staromódním tetám. (HBO GO)

Reacher – 1. řada

dyž vysloužilého vojenského policistu Jacka Reachera zatknou za vraždu, kterou nespáchal, octne se uprostřed smrtícího komplotu nečestných policistů, pochybných podnikatelů a intrikářských politiků. (Prime Video)

Sin City – město hříchu

Foto: Dimension Films

Noirový thriller plný násilí, v němž se prolíná několik dějových linií z oblíbených komiksů Franka Millera, vykresluje obraz nejděsivějšího města bez slitování pohledem těch nejdrsnějších postav. (HBO GO)

Smrt ve tmě 2

Pokračování úspěšného hororu se odehrává několik let od násilného vniknutí do domu, kde Norman Nordstrom (Stephen Lang) žije v tichém ústraní, dokud ho nedostihnou vlastní hříchy z minulosti. (Google Play)

Střípky

Zástupce šerifa (Denzel Washington) je z Kern County v Kalifornii vyslán do Los Angeles na rutinní práci sběru důkazů. Místo toho se spolu se svým novým parťákem (Rami Malek) přímo zapojí do pátrání po sériovém vrahovi, který terorizuje celé město. (HBO GO)

Šarlatán

Na pozadí převratných politických změn v Československu 20. století se léčitel snaží dostát svým povinnostem a pomoct milionům lidí i udržet tajný milostný vztah. (Netflix)

Vychováni vlky – 2. řada

Dva androidi jsou pověřeni výchovou lidských dětí na tajemné panenské planetě. Když začnou náboženské rozdíly ohrožovat soudržnost rozrůstající se kolonie, androidi zjistí, že je obtížné ovládat lidskou víru. (HBO GO)

Pokračuj na víkendové tipy z minulého týdne

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také