10 nejstahovanějších filmů 7. týdne (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

V čele nejstahovanějších filmů sedmého týdne roku 2022 je pokračování kultovního hororu Vřískot, které se v žebříčku podle serveru TorrentFreak objevuje premiérově. Novinkami v přední desítce jsou i komedie Lékořicová pizza a Netflix originál Texaský masakr motorovou pilou. Nechybí ani stálice několika posledních týdnů, Duna, Eternals nebo Spider-Man.

Nejstahovanější filmy 7. týdne 2022 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Duna

Kultovní sci-fi dílo vypráví o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis: zdroje vzácného koření – melanže, jež poskytuje zvláštní psychické schopnosti, které umožňují cestování vesmírem. (bude uvedeno na HBO Max)

9. Lékořicová Pizza

Patnáctiletý dětský herec Gary Valentine se v roce 1973 v San Fernando Valley připravuje na svůj školní den. Všimne si pětadvacetileté Alany Kaneové, asistentky fotografa, a naváže s ní koketní rozhovor. Ona jeho návrhy odmítá, ale sejde se s ním na večeři a naváží spolu přátelství. (oficiálně ještě nevyšlo)

8. The Matrix Resurrections

Již téměř dvacet let žije Neo zdánlivě poklidný život jako Thomas A. Anderson v San Franciscu. Navštěvuje terapeuta, který mu předepisuje modré pilulky. Potkává každý den Trinity, ale navzájem se nepoznávají. (uvedeno na HBO Max)

7. Texaský masakr motorovou pilou

Pokračování hororu, ve kterém skupina influencerů zamíří do Texasu vdechnout život městu duchů, ale narazí na Leatherface, proslulého vraha s maskou z lidské kůže. Pokračování hororové klasiky od autorů filmů Smrt ve tmě a Lesní duch. Hraje Elsie Fisher. (uvedeno na Netflixu)

6. Klan Gucci

Klan Gucci je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu. Tři desetiletí rodinné historie, v níž nechybí láska, zrada, dekadence, pomsta ani vražda, skládají dohromady mozaiku toho, co všechno s sebou nese slavná značka Gucci. (uvedeno na iTunes)

5. Eternals

Snímek Eternals představí zcela nový tým superhrdinů filmového vesmíru Studií Marvel. Epický příběh se odehrává tisíce let a sleduje skupinu nesmrtelných hrdinů, kteří jsou nuceni vystoupit ze stínů, aby se opětovně spojili proti nejstaršímu nepříteli lidstva, Deviantům. (uvedeno na Disney+)

4. Spider-Man: Bez domova

Vůbec poprvé ve filmové historii je odhalena totožnost Spider-Mana a náš dobrý soused již nedokáže oddělit svou zodpovědnost superhrdiny od běžného života, čímž se jeho nebližší ocitnou ve velkém nebezpečí. (oficiálně ještě nevyšlo)

3. Vem si mě

Ponížená zpěvačka udělá naprosto nečekaný a šokující krok. Rozhodne se provdat za chlapíka, který v davu pod pódiem svírá ceduli s nápisem Vem si mě. Jennifer Lopez a Owen Wilson v příjemné romantické komedii. (uvedeno na Peacock)

2. Kingsman: První mise

Zatímco se sebranka nejhorších tyranů a geniálních zločinců připravuje rozpoutat válku, jež má zahubit miliony lidí, jeden muž musí vyhrát závod s časem a zastavit je. Ve snímku Kingsman: První mise se stanete svědky zrodu první nezávislé tajné služby. (uvedeno na Disney+)

1. Vřískot

25 let po brutálních vraždách v městečku Woodsboro se na scéně objevuje nový vrah, který si nasadil na obličej kultovní bílou masku. Tentokrát se zaměří na teenagery, oživí tím dávno pohřbenou noční můru a opět odkryje strašidelnou minulost města. (oficiálně ještě nevyšlo)

Pokračuj na nejstahovanější filmy minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také