Po úspěšném zpracováním Vraždy v Orient expresu (2017) si Kenneth Branagh bere na paškál další věhlasný detektivní román Agathy Christie Smrt na Nilu. Po mnohých odkladech a problémech kolem herce Armieho Hammera se  konečně odhodlalo přikročit k uvedení snímku, na který nás zve zbrusu nový trailer.

Smrt na Nilu diváky zavede honosný parník a mezi skupinu cestujících, mezi nimiž je i slavný belgický detektiv Hercule Poirot. Jeho dovolená s nádhernými scenériemi se promění na zapeklitý hon na vraha, kterým může být kdokoliv. Podobně jako předchozí adaptace, i zde podle traileru lze očekávat i akčnější sekvence, které například u Poirota s Davidem Suchetem nenajdeme.

Poirota opět ztvární režisér snímku Kenneth Branagh, avšak hereckých hvězd bude na palubě mnohem více. Hlavní postavy ztvární Gal Gadot, Russell Brand, Letitia Wright, Annette Bening, Rose Leslie nebo Emma Mackey, známá ze seriálu Sexuální výchova. Stále ale není jasné, zdali se ve filmu objeví Armie Hammer, který čelí obviněním ze sexuálního obtěžování.

Smrt na Nilu bude mít premiéru v kinech 10. února 2022.

Foto: 20th Century Studios

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno