18 filmů a seriálů, které v týdnu přidá Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Dlouho očekávaná druhá řada seriálu Zaklínač konečně zamíří v týdnu na Netflix, doprovodí ho ale hned několik dalších zajímavých titulů. Netflix uvede jeden z nejlepších katastrofických filmů posledních let, Greenland: Poslední úkryt, představí tak trošku jiného Santu Clause v podání Mela Gibsona ve filmu Tlusťoch, dorazí šestá řada komediálního Superstore nebo Boží ruka uznávaného italského režiséra Paola Sorrentina.

Greenland: Poslední úkryt

K planetě Zemi se šíří zbytky komety, které ji můžou z velké části zničit. Zavládne zmatek a panika a členové jedné rodiny se musí probojovat do bezpečí. (14. prosince)

Songbird

V tomhle thrilleru bylo v Los Angeles vyhlášeno stanné právo kvůli smrtící variantě nemoci COVID. Imunnímu kurýrovi začíná závod s časem o záchranu přítelkyně. (14. prosince)

Tajemství, která máme

Žena traumatizovaná hrůzami holokaustu se snaží extrémními způsoby vymámit přiznání z muže, kterého má za dozorce z koncentračního tábora. (14. prosince)

Tlusťoch

Santa je na tom špatně a musí vyrábět náhradní díly pro armádu. Dvanáctiletý pomstychtivý darebák si na něj objedná nájemného vraha. (14. prosince)

Choking Hazard

Foto: Bontonfilm

Motivační guru odjede spolu se studenty přemýšlet o smyslu života. Když je tam ale napadnou krvežíznivé zombie, musí všichni najednou bojovat o holý život. (15. prosince)

Angelika

Krásná šlechtična, kterou provdali za zámožného staršího muže, se do nového manžela rychle zamiluje. Pak se ale musí postavit zrádcům, kteří se proti němu spikli. (15. prosince)

Navždy spolu

Čerstvá novomanželka se procitne po autonehodě se ztrátou paměti. Její muž jí musí pomoct se vzpamatovat a taky znova dobýt její srdce. (15. prosince)

Nejkrásnější hádanka

Foto: Falcon

Chudý chasník chce za ženu krásnou Majdalenku, ale v cestě mu stojí chamtivý sedlák, konkurence od královského dvora a banda loupežníků. (15. prosince)

Poslední plavky

Foto: Bioscop

Když se v jezeře objeví pověstná obluda, chopí se majitel malé hospody příležitosti nalákat turisty a zachránit svůj upadající podnik. (15. prosince)

Superstore – 6. řada

Foto: NBC

V laciném obchoďáku v americkém St. Louis řeší parta nepřehlédnutelných zaměstnanců trable se zákazníky, každodenní povinnosti a taky jeden druhého. (15. prosince)

Tampa na prodej – 1. řada

Makléřky z výhradně ženské černošské realitky Allure Reality vědí, že práce může být zábava, a vládnou živému trhu s luxusními přímořskými nemovitostmi v Tampě. (15. prosince)

Boží ruka

V Neapoli 80. let mladý Fabietto žije láskou k fotbalu. Potom přijde rodinná tragédie, která ho navede na nejistou, ale slibnou dráhu filmaře. (15. prosince)

137 výstřelů

Foto: Netflix

Několik lidí černé pleti v Clevelandu zemřelo rukama těch, kteří je měli chránit, a lidé volají po spravedlnosti. Dokument o tom, jak (ne)funguje americká policie. (15. prosince)

Kalifornské Vánoce: Světla velkoměsta

Foto: Netflix

Rok potom, co se dali dohromady, opouštějí Callie a Joseph ranč, aby se postarali o rodinný podnik v San Franciscu – a v dálce už jsou slyšet svatební zvony. (16. prosince)

Nigerijské Vánoce

Kvůli matčinu vánočnímu přání a výhře, která je s ním spojená, se mezi jejími syny strhne lítý boj. (16. prosince)

Zázraky korálového útesu

Rybka hranobřich si hledá domov na Velkém bariérovém útesu a proplouvá přitom úchvatným mikrosvětem plným fantastických tvorů. (16. prosince)

Rozvádění – 1. řada

Protivný spisovatel a jeho manželka, která si založila startup, se rozvádí a řeší přitom absurdity i trable života ve velkém luxusu. (17. prosince)

Zaklínač – 2. řada

Geralt z Rivie, nájemný zmutovaný lovec příšer, cestuje za svým osudem bouřlivým světem, kde lidé jsou často ohavnější než různé bestie. (17. prosince)

Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také