12 vybraných novinek, které nadělí Netflix tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na poslední týden tohoto roku plánuje Netflix zajímavé věci. Už v pondělí dorazí hodinový speciál Smrt roku 2021! od tvůrců Černého zrcadla, přesně na Silvestra pak hojně očekávaná čtvrtá řada seriálu Cobra Kai. Milovníci klasiky se dočkají Scorseseho Taxikáře, k vidění bude i hudební dokument z roku 1965 nazvaný Pop Gear.

Smrt roku 2021!

Archivní záběry a vtipné skeče v komediální retrospektivě roku 2021, který nám přinesl velké trable a taky pár příjemných událostí. (27. prosince)

Na místě činu: Zabiják z Times Square

V New Yorku 70. let řádí zvrácený sériový zabiják přezdívaný „Torzový vrah“ a uniká policii. Dokumentární seriál vás zavede do těch nejtemnějších zákoutí zločinu. (29. prosince)

Úzkosti a jejich lidé – minisérie

Bankovní loupež a spousta rukojmích na prohlídce bytu, ale kdo to má na svědomí? Policie si neví rady a pro jistotu podezírá úplně všechny. (29. prosince)

Kitz – 1. řada

Číšnice z Kitzbühelu se chce pomstít dívce, která podle ní může za smrt jejího bratra. Pronikne přitom do nablýskaného světa party bohatých mnichovských teenagerů. (30. prosince)

Rozsvítit noc – 2. část

V osmdesátých letech řeší ženy z oblíbeného japonského klubu ve vykřičené čtvrti Tchaj-peje žárlivost, rozchody, lásku i přátelství. (30. prosince)

Cobra Kai – 4. řada

Pár desítek let po turnaji, který jim změnil život, na sebe znova narazí soupeři Johnny a Daniel. Další pokračování série filmů Karate Kid. (31. prosince)

Drž se blízko – 1. řada

Životy fotoreportéra, fotbalové matky a detektiva z oddělení vražd naruší strašlivá událost z minulosti. Mysteriózní seriál od scénáristy Star Wars a Dobyvatelů ztracené archy. (31. prosince)

Temná dcera

Vyrazila si odpočinout k moři, jenže kvůli mladé matce z nedaleké vily se jí tam vybaví dávné vzpomínky. A klidná dovolená se nepříjemně zvrtne. (31. prosince)

Queer tým – 6. řada

Připravte si kapesníky! Úplně nová Úžo Pětka nabízí tipy, emocemi nabité proměny a srdceryvná odhalení, která spustí vodopád pocitů. (31. prosince)

Pop Gear

Foto: Associated British Pathe

V téhle sbírce uslyšíte kapely z období takzvané britské invaze, třeba Animals a Herman’s Hermits, a uvidíte i záběry z koncertu Beatles z roku 1963. (1. ledna)

Taxikář

Klasický thriller Martina Scorseseho s Robertem De Nirem v roli Travise Bickleho, paranoidního a násilnického taxikáře z New Yorku. (1. ledna)

Záchranný plán – 3. řada

Pařížanka Elsa se nemůže vyrovnat s rozchodem, tak jí její kamarádky tajně najmou profesionálního společníka. Ale jejich plán funguje až příliš dobře. (1. ledna)

Pokračuj na Netflix novinky minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také